8. července 2008 13:54 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Jablonec nadále posiluje kádr

Nová jablonecká posila,Igor Zofčák, ještě v dresu AC Sparty Prahy . | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nová jablonecká posila,Igor Zofčák, ještě v dresu AC Sparty Prahy . | foto: ČTK

JABLONEC NAD NISOU Dvě posily dnes získalo vedení jabloneckých fotbalistů. Do dvanáctého týmu minulého ročníku první ligy přichází na hostování z Teplic slovenský útočník Andrej Hesek a zálohu vyztuží jeho krajan Igor Žofčák, kterého Sparta půjčila do Jablonce už v jarní části sezony. Hesek bude na severu Čech půl roku, Žofčák stejně dlouhou dobu, nebo možná celou sezonu.

Jablonecký kouč František Komňacký se s příchodem Heska dočkal vysněné posily do útoku, kde měl zatím k dispozici jen mladíky Fujerika, Nulíčka a Vošahlíka. Vedení klubu ještě jedná s Austrií Vídeň o návratu Davida Lafaty. Ofenzivní záložník Žofčák se v Jablonci osvědčil už na jaře, kdy se prosadil do základní sestavy a patřil k oporám.

ČTK

SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily
SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily

Pojďte s námi otestovat dětské sirupy od NutriFood a ochraňte tak své děti před náporem nemocí a proměnlivého podzimního počasí. Stačí se přihlásit v komentářích.