Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

Diskuze

Jde o všechno. Se skvělou Itálií

Zase je tu zápas na tenké hranici mezi slávou a krachem. Fotbalová reprezentace se dnes bude v Hamburku prát o postup do osmifinále mistrovství světa. Jenže stejný cíl má i Itálie, mimořádné mužstvo s hvězdnou aurou.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Alois Jirasek

22. 6. 2006 18:11
Knedliky misto fotbaloveho míce

Hosi si asi pletou fotbalový míc s knedlíkama. Dejte si pivo a svet patri nám (i s prof. Klausem)

kopejte do kulicky

Panove drzte palce ITALUM! Cesi hrajou tak degenerovany fotbal ,ze se na to nikdo nemuze koukat!!Jasne hosi kopejte do kulicky az se bude svet smat jake mame magory!;-DGhana byla jenom ukazka naseho Know how!!!:-Djinak vyridte nasim hracum ,ze branka nema sirku fotb. hriste chhaaaaa ostuda..

Skvělá Itálie?

Vždyť zatím nic nepředvedli.A za výkon proti Američanům by se měli stydět.Jediný možný kandidát na titul je Argentina.Škoda,že  už  za ně nehraje  tolik  vlasáčů:-)

0 0
možnosti

myšakušak

22. 6. 2006 14:55
Re: Skvělá Itálie?

jasně že "Skvělá Itálie".......... aby neřekli, že čeští novináři italský tým podceňují.....jenom šplhají u kolegů ;-)

Češi do toho !!VV>-

0 0
možnosti

Charlie

22. 6. 2006 13:19
Ani "skvělá" Italie není neporazitelná.

Doufejme. Ale i kdyby došlo k nejhoršímu, pivo by stejně nezlevnilo, tak co.

0 0
možnosti

Eurozatykac

22. 6. 2006 11:40
umoznuje zatykat primo na hristi

Zvlast pikantni by bylo, kdyby Interpol pozatykal obvinene Italy primo na hristi - to bychom jiste ocenili Eurozatykac a EU vubec.

0 0
možnosti

Janko

22. 6. 2006 9:46
Komu fandit?

Tak ja to mam strasne tazke?Narodil som sa a vyrastol som v Ceskoslovensku,zijem v Taliansku uz 30 rokov, mam syna ktory ma cesky pas.Komu mam fandit?

0 0
možnosti

Cyril

22. 6. 2006 9:51
Re: Komu fandit?

Především pohlednému a akčnímu fotbalu. Fandit 90 minut při nějakým upoceným umlousaným okopáváním a bráněním není nic moc.

0 0
možnosti

Bokonon

22. 6. 2006 9:36
První půli bránit zuby nehty

Před koncem poločasu naskočí Baroš, v druhém podle vývoje Koller. Konečné skore 2:1 pro CZ! >- ;-P

0 0
možnosti

Ivan Horník

22. 6. 2006 9:52
Re: První půli bránit zuby nehty

Kdepak, konečné skóre bude 3:1, rozhodčí pískne penaltu v 91 minutě... Neboj, je to sichr. Váš Ivan Horník.