Úterý 5. prosince 2023, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Koller mohl proti Itálii hrát, tvrdí specialista

Sport

  7:24
PRAHA - Útočník české fotbalové reprezentace Jan Koller prý mohl nastoupit ke klíčovému utkání proti Itálii v základní skupině mistrovství světa. V rozhovoru pro sobotní vydání deníku Sport to tvrdí německý specialista českého původu Tomas Velber.

Jan Koller (vpředu) při tréninku. foto: Petrášek RadekČTK

Koller chyběl v sestavě kvůli svalovému zranění, Češi bez něj prohráli 0:2 a se šampionátem se rozloučili. Podle Velbera, který se na léčbě Kollera podílel přímo v Německu, ale za jeho absenci mohla chyba, konkrétně kortikoidová injekce. Útočníkovi ji dal doktor z Dortmundu.

„To prakticky zruší hojení rány, respektive tento proces zabrzdí,“ řekl Velber. „Byla to hloupost, kterou by odborník nedopustil. Nebýt této injekce, tak mohl za deset dní hrát. Jeho zranění nebylo tak velké,“ tvrdí Velber.

Petr Krejčí a Jiří Fousek, lékaři české reprezentace, ale Velberovy domněnky odmítají. „Jsou to nesmysly,“ říkají oba. Za nimi stojí i sám Koller. „Pan Velber se chce zviditelnit přes národní mužstvo,“ řekl LN. „Oba doktoři mají moji plnou důvěru.“

Více se dozvíte v dnešních Lidových novinách

 

Autoři: ,

Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca
Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca

Chladící tašky jsou užitečné pro udržení potravin a nápojů chladných, když jste mimo domov. Jsou skvělé i pro každodenní použití, například při...