23. června 2008 13:58 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Košťál žádá odklad

Reprezentační manažer Vlastimil Košťál | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Reprezentační manažer Vlastimil Košťál | foto: Lidové noviny

PRAHA Nejméně čtyři jména předloží na úterním pražském jednání výkonného výboru fotbalového svazu jeho místopředseda Vlastimil Košťál svým kolegům ke zvážení, kdo by se měl stát nástupcem trenéra Karla Brücknera u národního týmu.

Současně řekl, že požádá své kolegy ve vedení svazu, aby výběr vhodného kandidáta o tři týdny odložili. S konkrétním seznamem však přesto asi v úterý na Strahov dorazí. Dá se předpokládat, že na něm bude znovu Jarolím, který se prý o místo u reprezentace živě zajímá, nově také Brücknerův předchůdce Jozef Chovanec a rovněž dosavadní asistent Petr Rada.

"V záloze mám ještě i jedno další jméno ze zahraničí," dodal Košťál. Jméno tajemného cizince sice přímo neodhalil, ale připustil, že by se o místo rád ucházel i šestapadesátiletý německý kouč Klaus Toppmöller, který naposledy vedl reprezentaci Gruzie.

V zákulisí padají jména Michala Bílka, který ale už podepsal Ružomberku, Františka Cipra či jeho jmenovce Komňackého. Tak či tak, v úterý se asi o novém trenérovi nerozhodne.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz