Michael Krmenčík.

Michael Krmenčík. | foto: Instagram.com/krmelec_11

Krmenčík se vrací do staré formy. Vítězství Brugg řídil dvěma góly, ve třech zápasech se trefil čtyřikrát

•   15:57
Brusel - Útočník Michael Krmenčík vstřelil dva góly v belgické fotbalové lize při vysokém vítězství Brugg 6:0 na hřišti Waregemu. Český reprezentant potvrdil střeleckou formu, v posledních třech soutěžních zápasech se trefil čtyřikrát.

Krmenčík dostal poprvé v sezoně šanci v základní sestavě a důvěru splatil v 19. minutě. V náběhu přebral Rostagnolův centr, elegantně si zasekl míč kolem obránce a střelou do protipohybu nedal brankáři šanci. V 41. minutě pak pohotově dorazil hlavou míč odražený od břevna.

Bývalý hráč Plzně odehrál v utkání 72 minut a rozšířil své gólové konto v nové sezoně na tři ligové zásahy. V průměru potřeboval na jeden gól 44 minut.

Bruggy vyhrály potřetí v řadě. Obhájci titulu ztrácí po šesti kolech šest bodů na vedoucí a zatím stoprocentní Charleroi.