Sobota 3. prosince 2022, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Lačný si udobřil fanoušky Slovanu trestným během městem

Sport

  21:17
BRATISLAVA - Sparťanský fotbalista Miloš Lačný, jenž tento týden odešel z Prahy na půlroční hostování do Slovanu Bratislava, si musel v novém působišti udobřit fanoušky. Loni totiž v českém tisku prohlásil, že Slovan nemá rád, a v pátek v 17:00 hodin absolvoval trest od ultras Slovanu - oběhl kilometr centrem města v oblečení takzvané Belasé šlechty a s vlajkou nejslavnějšího slovenského klubu.

Miloš Lačný. foto: ČTK

Nyní třiadvacetiletý Lačný minulý rok po příchodu z Ružomberku na Letnou deníku Blesk mimo jiné řekl, že od malička vyrůstal s tím, že dres "belasých" nikdy neobleče. "Ne že by se mi hnusil, ale Slovan jsem nikdy neměl rád. Do Slovanu bych nikdy nešel, vím, že by mi neseděl," prohlásil Lačný, jemuž nyní příznivci bratislavského klubu jeho slova připomněli.

Lačný se proto za přítomnosti zástupců Slovanu sešel s fanoušky a celou záležitost s nimi probral. "Jako trest za jeho troufalé a hanebné výroky jsme mu vyměřili symbolický trestný kilometr běhu v oblečení Belasé šlechty a s vlajkou Slovanu v ruce centrem Bratislavy," uvedli představitelé fanoušků.

Lačný trest přijal a po oficiálním vstupu do klubu nyní zažil i křest od fanoušků a nic mu nebrání v tom, aby přesvědčil nejen příznivce Slovanu o tom, že góly střílet nezapomněl. Za 15 zápasů v dresu Sparty se totiž v české lize neprosadil ani jednou.

Autor:

Vyhrajte předplatné hraček od Toys and Stories v hodnotě 4 314 Kč
Vyhrajte předplatné hraček od Toys and Stories v hodnotě 4 314 Kč

Uvažujete o vhodném vánočním dárku pro děti? Tentokrát nemusíte kupovat hračky za tisíce. Vyhrajte členství v Toys and Stories a objednávejte a...

Mohlo by vás zajímat