1. října 2018 11:45 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Leo, už se nevracej, nech to mladším, navádí Messiho ke konci v reprezentaci Maradona

Lionel Messi na mistrovství světa. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lionel Messi na mistrovství světa. | foto: Reuters

Legendární argentinský fotbalisty Diego Maradona radí svému neméně slavnému krajanovi Lionelu Messimu, aby už se do reprezentace nevracel.

Pětinásobný nejlepší fotbalista světa naposledy za národní tým nastoupil na mistrovství světa v Rusku, kde Argentinci vypadli v osmifinále. 

Následně vynechal zářijové přípravné duely, podle médií požádal svaz, aby dostal volno do konce roku.

„Všechno v argentinském fotbalu je Messiho chyba, dokonce i porážka výběru do 15 let. Je nejvyšší čas mu dát pokoj a pokusit se najít někoho jiného, kdo by převzal zodpovědnost,“ řekl Maradona deníku Clarin.

Diego Maradona v extázi.
Utkání Argentiny s Chorvatskem si nemohl nechat ujít  Diego Maradona.

„Argentinská reprezentace mě už moc nezajímá. Stejně jako ostatní jsem ztratil nadšení,“ dodal sedmapadesátiletý Maradona, jenž trénuje mexický druholigový tým Dorados. 

V roce 1986 dovedl jako kapitán Argentinu k titulu mistrů světa, na MS 2010 s ní jako trenér vypadl ve čtvrtfinále.

ČTK

NÁZORY: V kolika letech jste si vzali hypotéku?
NÁZORY: V kolika letech jste si vzali hypotéku?

Anonym, nechci aby věděli, děkuji 8) Uvažuji o hypotéce, byt nebo dům. Musím samozřejmě ještě šetřit aby mi ji vůbec dali. Ale radši platit 8tisíc hypotéku než podnájem. Chci se zeptat v kolika letech jste si ji vzali, na co a zda nelitujete. Je mi 26, bezdětná.