31. srpna 2011 9:05 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Liga mistrů bude v Edenu. Lístky o víkendu

Stadion v Edenu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Stadion v Edenu. | foto:  Tomáš Krist, Lidové noviny

PLZEŇ Fotbalová Viktoria Plzeň definitivně potvrdila, že domácí zápasy v základní skupině Ligy mistrů odehraje v Praze v Synot Tip Areně. O víkendu začne na utkání s Barcelonou, AC Milán a Borisovem prodávat vstupenky.

Plzeňští usilovali o výjimku, na jejímž základě by UEFA změnila původní rozhodnutí, že Liga mistrů se musí hrát na stejném stadionu jako play off.

Nakonec ji nezískali, nedostavěný stadion ve Štruncových sadech neodpovídá bezpečnostním

Ceny lístků

Balíček na tři domácí zápasy: místa za brankou 3200 Kč, protilehlá tribuna 3700 Kč, hlavní tribuna 4200 Kč.

Na jednotlivé zápasy: Barcelona 1600 - 2000 Kč, AC Milán 1200 - 1600 Kč, Borisov 400 - 600 Kč.


V Barceloně stojí lístky na Plzeň v rozmezí 800 Kč - 2600 Kč
nárokům prestižní soutěže.

"Jednali jsme o výjimce, ale atraktivita našich soupeřů a související organizační i marketinkové úkoly definitivně rozhodly o pražské variantě," uvedl v tiskové zprávě generální manažer klubu Adolf Šádek.

Ceny vstupenek i jejich distribuce byly podle něj nastaveny tak, aby fanoušci byli spokojeni. Lístky se budou prodávat v několika vlnách.

Přednost dostanou majitelé permanentek, v první fázi se budou prodávat pouze balíčky na všechny tři zápasy a teprve na závěr jednotlivé lístky.

Prodej pro držitele sezonních vstupenek bude zahájen v neděli v 8:00 na plzeňském stadionu, každý může získat tři balíčky.

V úterý 6. září dostanou na dva dny možnost získat vstupenku další zájemci a ve čtvrtek 8. září začne klub s prodejem zbývajících samostatných vstupenek, v tomto případě už také v Edenu. "Naším hlavním cílem je uspokojit potřebu našich permanentkářů, kteří za námi stáli i v těžkých časech. Dále dostanou možnost nákupu balíčků další fanoušci z Plzně a okolí. Chceme mít na stadionu domácí atmosféru," řekl Šádek.

Anketa

Jaký názor máte na ceny lístků domácích zápasů Plzně v Champions League?

Podle mě jsou předražené 84
Ceny jsou odpovídající 210
Vstupné by mohlo být i dražší 33
Lidovky.cz, ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!