Středa 22. března 2023, svátek má Leona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Maradona do Anglie? 'Když mě přesvědčí, tak to vezmu,' řekla legenda

Sport

  12:04
BUENOS AIRES - Bývalý fotbalista Diego Maradona by se mohl vrátit k trénování v anglické lize. Padesátiletý slavný Argentinec prohlásil, že v únoru odletí do Londýna k jednání s jedním klubem z Premier League. Kapitán mistrů světa z roku 1986 sice jméno týmu neprozradil, podle listu Clarín by však mělo jít o Fulham.

Diego Maradona. foto: Reuters

"Když mě přesvědčí, možná to vezmu," řekl Maradona. "Nejsem zoufalý, abych bral všechno, ale vím, že dřív nebo později se k trénování vrátím," dodal bývalý kouč argentinské reprezentace.

Rok 2010 v obrazech

Maradona je bez práce od léta. Skončil po fiasku na šampionátu v Jihoafrické republice, kde Argentina vypadla ve čtvrtfinále po prohře 0:4 s Německem. Poté o služby kapitána mistrů světa z roku 1986 podle spekulací argentinského tisku projevila zájem Aston Villa, z námluv ale nakonec sešlo.

Fulham od léta vede Mark Hughes. Bývalý trenér Manchesteru City, Blackburnu a velšské reprezentace v červenci podepsal s finalistou Evropské ligy a aktuálně 14. klubem Premier League dvouletou smlouvu.

Autor:

Jak naplno využít příspěvek od zdravotní pojišťovny?
Jak naplno využít příspěvek od zdravotní pojišťovny?

Připravit se na příchod miminka je poměrně náročné, a to i po finanční stránce. Věděli jste, že vám pomůže vaše zdravotní pojišťovna? Ta umožňuje...

Mohlo by vás zajímat