Střídání
I Angličané reaguje na průběh hry střídáním. Ze hry je stažen vyčerpaný Dele Alli, toho nahrazuje o mnohem defenzivnější Eric Dier.
77.
Střídání
Střídání Kolumbie, ze hry jde Carlos Sanchéz, na jeho místo nastupuje Mateus Uribe.
75.
Kolumbie
Kolumbijci poprvé v souvislejším tlaku. Quintero dvakrát hledal centrem Baccu, ten byl ovšem v obou případech pokrytý. Angličané však zakopávají na půlku.
73.
Anglie
Na rohový kop si naskočil Harry Maguire, jeho zakončení hlavou však nebylo důrazné a přeletělo branku Ospiny.
72.
Anglie
Davinson Sanchez teď zastavil přihrávku Lingarda, která hledala zcela volného Kanea, jenž by zakončoval do prázdné branky. Anglie bude kopat roh.
70.
Žlutá karta
Žlutou kartu dostává za podražení zcela zaslouženě záložník Manchesteru United Jesse Lingard.
68.
Anglie
Na hřišti se teď nic minutu neděje. Ashley Young je viditelně otřesený a těžko se stavěl na nohy. Kolumbijští fanoušci to oceňují mohutným pískotem.
66.
Anglie
Radost anglických fanoušků po brance Harryho Kanea.
64.
Žlutá karta
Dvě žluté karty v jedné minutě. Za zbytečný faul vidí kartu Carlos Bacca, Radamel Falcao dostal druhou za vášnivé protesty proti rozhodčímu.
62.
Důležité
Obrovská příležitost Anglie! Trippier našel na zadní tyči zcela osamoceného Dele Alliho, jenž mířil těsně nad.
60.
Střídání
Kolumbie reaguje na vývoj utkání střídáním. Jefferson Lerma střídá Carlose Baccu.
57.
Gól
Harry Kane svoji penaltu nekompromisně proměňuje! Ospinovi nedal šanci a nápalil míč přímo doprostřed.
55.
Žlutá karta
A emoce před penaltou neberou konců, po strkanici dostává žlutou kartu Jordan Henderson.
54.
Důležité
Anglie bude kopat penaltu! Carlos Sanchez hlídal při rohovém kopu Harryho Kanea, jehož naprosto viditelně stáhnul k zemi. Kolumbijský obránce navíc dostává žlutou kartu
52.
Žlutá karta
Santiago Arias dostává po faulu v hlavičkovém souboji s Harry Kanem žlutou kartu. V souboji používal kolumbijský pravý obránce hodně ruce.
50.
Anglie
Angličané teď pomalu kombinují a chtějí rozběhat Kolumbijce, ti ale napadají až od půlky.
48.
Kolumbie
Vypadá to, že se emoce přes poločas uklidnily. Po lehkém faulu Radamela Falcaa na Johna Stonese se kolumbijský útočník omlouvá.
46.
Důležité
Začíná druhý poločas v moskevské Otkrytie Aréně!
45+3.
Důležité
Konec prvního poločasu, v něm byla Anglie výrazně aktivnější, ovšem k brance to nevedlo. Svěřenci Garetha Southgata vedou na střely 8:4.