63.
Argentina
Pavón hned na úvod přespurtoval na levé straně soupeře, vybojoval roh, z nějž ale Argentinci nic nevytěžili.
61.
Střídání
Argentinci poprvé střídají. Záložník PÉREZ přepouští své místo mladíčkovi CHRISTIANU PAVÓNOVI.
59.
Nigérie
Musa utekl po levém křídle, obešel i Mascherana, ale nabíhajícího Ighala před bránou nenašel.
57.
Argentina
Messiho centr z rohového kopu nigérijská obrana odvrátila.
53.
Důležité
Další radostná zpráva pro Nigérijce, Chorvati vedou od 53. minuty nad Islandem 1:0, trefil se Milan Badelj.
52.
Argentina
Di María se na druhé straně snažil vymodlit si po souboji právě s Mosesem, ale jeho snaha byla naivní.
51.
Gól

Nigérie vyrovnává na 1:1, z penalty se trefuje Victor Moses.

• Victor Moses slaví vyrovnávací branku Nigérie.

Victor Moses slaví vyrovnávací branku Nigérie. / Autor: Reuters

49.
Důležité
Nigérie bude kopat po Mascheranově faulu v pokutovém území penaltu. JAVIER MASCHERANO zároveň od sudího Cakira vidí žlutou kartu.
46.
Důležité
Začíná druhý poločas, u míče jsou Argentinci.
46.
Střídání
Oba týmy přicházejí na hřiště, nigérijský trenér se rozhodl pro jednu změnu, útočníka IHEANACHA střídá jiný forvard INGHALO.
20:54
Argentinci po první půli totiž zaslouženě vedou 1:0 a to mohlo být jejich vedení ještě vyšší, střelec úvodního gólu Messi však trefil jen tyč. Nigérijci hrozili až na konci poločasu, ale ze svých náznaků šancí se neprosadili.
20:51
Pojďme se podívat na souběžně hraný zápas Islandu s Chorvatskem. Přestože mají Islanďané herní převahu, stav je 0:0, což znamená v tuto chvíli postup Argentinců.

Nigérie
Po faulu na Musu zahrávali Nigérijci přímý kop, Mosesova zblokovaná střela se pak došourala k Armánimu.
45+1.
Sudí Cakir nastaví v první půli dvě minuty.
44.
Nigérie
Argentinský stoper Marcos Rojo odkopl vysokou nohou míč ze své šestnáctky a přitom kopl do hlavy Iheanacha, rozhodčí však nechává pokračovat ve hře.
43.
Iheanacho nyní vlétl v plné rychlosti do Mascherana a oba musí být ošetřeni.
40.
Nigérie
Teď měl poprvé větší práci i Armáni, který vyběhl daleko z brány a ukopl míč před Mosesem, který se dral před bránu.
38.
Argentina
Messi nahrál na levou stranu Di Máriovi, jeho střelu z hranice šestnáctky však zablokoval Balogun.
36.
Nigérie
K přímému kopu se dostal na druhé straně i Iheanacho, Mussa však hlavou jen prodloužil míč k brankáři Armanimu.