DUEL NĚMECKO-AUSTRÁLIE SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Zápas je u konce. Němci s přehledem vyhráli, Australany možná v úvodu druhé půle poškodili sudí, i přesto by ale na body nejspíše nedosáhli. Němci byli jasně lepší a když potřebovali, dělali si s obranou soupeře, co chtěli. Přeji vám příjemnou dobrou noc, pohodový vstup do nového týdne a již zítra od 13:30 u dalšího on-line přenosu nashledanou!
90. minuta
Další, již sedmý australský roh (čtyři rozehrávali Němci), ale opět nic nepřinesl.
90. minuta
Austrálie
Hraje se již tříminutové nastavení, v zápase se již o nic nejde, Australané budou zahrávat rohový kop. Na ty v duelu vládli.
88. minuta
Zápas se již dohrává, ani jeden z týmů se už nikam nežene!
84. minuta
Austrálie
Rukavytsya si naběhl na centr z levé strany, ve skluzu vypálil, Neuer byl ale na místě. Byla to teprve druhá australská střela mezi tři tyče v zápase.
83. minuta
Na levé straně německé zálohy nyní řádí Marín, zatím si ale australské obránce nepřišel.
80. minuta
Míč nyní drží Australané, střela Wilkshira ale končí hodně vedle Neureovy branky.
75. minuta
Němci kontrolují hru, Australané působí odevzdaně.
70. minuta
gól

Góóóól! Cacau je na hřišti minutu a už se střelecky prosazuje. Další kolmice na Özila, ten zleva našel před brankou úplně volného Cacaa a pro Austrálii už výsledek hraničí s debaklem.

• Německo - Austrálie (Cacau střílí gól).

Německo - Austrálie (Cacau střílí gól). / Autor: Reuters

69. minuta
Německo
Khedira se opět prosmýknul do šance, zpětná přihrávka na Cacaa mu nevyšla.
68. minuta
gól

Góóóól! Müller střílí třetí gól. Podolski mu v rychlém protiútoku předložil míč na středu, dvacetiletý hráč Bayernu si na vápně zasekl míč a o tyč vstřelil další německý gól na MS.

• Německo - Austrálie (Müller střílí gól).

Německo - Austrálie (Müller střílí gól). / Autor: Reuters

66. minuta
Německo
Podolski připravil míč pro Kloseho, ten ale branku opět netrefil.
61. minuta
Německo
Nyní z levé strany velkého vápna pálil Podolski, trefil ale jen střed branky.
60. minuta
Německo
Klose sám před Schwarzerem gól nevstřelil, australského gólmana trefil jen do nohou, následně nahrával na Khediru, ten na míč nedosáhl.
58. minuta
Německo
Özil si v jedenadvaceti letech premiéru na MS vyloženě užívá, teď ze dvaceti metrů protáhnul Schwarzera.
56. minuta
důležité

Austrálie bude dohrávat o desíti. Cahill fauloval na polovině hřiště Schweisteigera, trefil jej sice, ale nohy měl pod tělem. Hodně přísná červená karta.

• Německo - Austrálie (Cahill dohrál).

Německo - Austrálie (Cahill dohrál). / Autor: Reuters

53. minuta
Německo
Müller narazil Lahmovi, ten mu zpětnou přihrávkou míč vracel, když jej krásně pustil Özil, záložník Bayernu ale branku Austrálie z patnácti metrů netrefil.
49. minuta
Z následného rohu zahrozil Cahill, ve výskoku ale fauloval.
48. minuta
Austrálie
Mertesacker zahrál po centru Garcíi rukou v pokutovém území, píšťalka sudího zůstala němá. Situace byla hodně sporná. Hlavní rozhodčí obhájí jak neodpískání, tak by si obhájil i odpískání ruky.

Nepřehlédněte

Německo: 1 M. Neuer - 16 P. Lahm, 3 A. Friedrich, 17 P. Mertesacker, 14 H. Badstuber - 13 T. Müller, 7 B. Schweinsteiger, 8 M. Özil (74. Gómez), 6 S. Khedira - 10 L. Podolski (81. Marin), 11 M. Klose (69. Cacau)
Austrálie: 1 M. Schwarzer - 8 L. Wilkshire, 3 C. Moore, 2 L. Neill, 11 S. Chipperfield - 7 B. Emerton (74. Jedinak), 16 C. Valeri, 13 V. Grella (46. Holman), 19 R. Garcia (64. Rukavytsya) - 4 T. Cahill, 5 J. Culina

Rozhodčí: Rodriguez (Mexiko) - Camargo (Mexiko), Morin (Mexiko)