DUEL NĚMECKO-SRBSKO SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Zápas je za námi a končí překvapivým vítězstvím Srbska v poměru 1:0. Němci hráli celou druhou půli o deseti a neproměnili pokutový kop.
90. minuta
Srbové s rozehrávkou nespěchají. Stankovič byl trefen kopačkou soupeře a ze země se mu vůbec nechce, nechává se ošetřit.
90. minuta
Řádná hrací doba je u konce, rozhodčí nastavuje tři minuty.
88. minuta
Nadějná brejková situace Srbska zůstala nevyužita. Němci již téměř nebrání.
86. minuta
Německo již brání jen s minimem využití pracovních sil. Srbové tak podnikají stále častěji útoky do otevřené obrany.
84. minuta
Utkání sleduje 38 294 diváků. 10 tisíc míst zůstalo na stadionu Nelson Mandela Bay volných.
81. minuta
Žigič pálil v německém pokutovém území ve velmi nadějné příležitosti mimo tři tyče.
79. minuta
Je vystřídáno. Poslední možnost po Němcích využili i Srbové. Hřiště opustil Milan Jovanovič, střelec jediné branky zápasu, a na jeho místo nastoupil Danko Lazovič.
77. minuta
Střídali i Srbové. Odešel Zdravko Kuzmanovič a nahradil ho Radosav Petrovič.
77. minuta
Poslední střídání nachystal trenér Němců. Hřiště přepustil Holger Badstuber Mario Gomezovi.
76. minuta
Žigič trefil konstrukci německé brány. Jeho pokus hlavou zastavilo až břevno.
72. minuta
Třetí střídání v krátkém časovém sledu nachystal trenér Srbska. Ze hřiště odešel Miloš Ninkovič, nahradil ho Gojko Kačar.
71. minuta
Proběhla dvojí střídání. Na straně Německa hřiště opustili Thomas Müller a Mesut Özil, které nahradili Miloš Ninkovič a Cacau.
69. minuta
Podolski sice pokutový kop neproměnil, ale štěstí zkouší dál. Nyní střílel těsně nad.
66. minuta
Jovanovič nastřelil tyč německé brány po parádní individuální akci Krasiče.
61. minuta

Lukas Podolski neproměnil pokutový kop. Brankář Neuer vystihl směr a střelu vyrazil.

• Německo - Srbsko (Podolski zahrává pokutový kop) / Autor: Reuters

61. minuta
Žlutou kartu obdržel hráč Nemanja Vidič za úmyslnou ruku v pokutovém území.
60. minuta
Německo bude kopat penaltu. Vidič v pokutovým území zahrál rukou.
57. minuta
Podolski naběhl za obranu a postupoval sám na brankáře, únik ale nedokázal proměnit v gól. Jeho rána mířila vedle. Další obrovská šance Němců.