Čtvrtek 9. prosince 2021, svátek má Vratislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nevěru Giggse nakonec odhalil poslanec

Sport

  21:00
MANCHESTER/PRAHA - Po nevěře fotbalisty Wayna Rooneyho je vtroskách pověst dalšího hráče z Manchesteru United. Ač se záložník Ryan Giggs snažil za každou cenu udržet image vzorného otce a manžela, jeho poměr s modelkou a hvězdou reality show Big Brother Imogen Thomasovou se provalil v britském parlamentu.

Fanynka líbá plakát Ryana Giggse foto: Reuters

Už týdny plní přední stránky britských bulvárních deníků téma slavného hráče anglické Premier League, který má nemanželský poměr. Jenže jeho jméno zůstávalo kvůli šikovným právníkům utajeno. Až v pondělí jeden skotský deník upozornil, že na sociální síti Twitter odhalí onu konkrétní osobu.

75 tisíc lidí si tam pak během jediného dne vyměnilo informaci o  Ryanu Giggsovi. Právě sedmatřicetiletý velšský reprezentant a záložník Manchesteru United je oním podvádějícím mužem. Otec dvou dětí, který se těšil pověsti věrného manžela.

Také mánii na Twitteru se snažili Giggsovi právníci zastavit a začali podávat hromadné žaloby na osoby, které informaci sdílely na svých profilech. To ovšem rozlítilo liberálnědemokratického poslance Johna Hemminga, který využil už tři sta let starého privilegia členů parlamentu svobodně promluvit na jakékoli téma, aniž by byl právně stíhán.

"Je to Giggs," řekl bez okolků. "Když žaloval Twitter, bylo jasné, co dělá. Jde po obyčejných lidech, kteří o něm mluví. Přitom jim u soudu za pomluvu hrozí i dvouleté vězení," dodal ještě ve svém prohlášení Hemming.

Giggs je ženatý se Stacey Cookeovou, ale už šest měsíců se údajně stýká s modelkou Imogen Thomasovou. Pár je do sebe prý zamilovaný. "Nemůžu tomu uvěřit, to snad není možné. On je přece takový rodinný typ a má se svými blízkými krásný vztah," divil se i hráčův agent Harry Swales.

Zraněný není, ale netrénoval

Není divu, že se na úterním tréninku Manchesteru United shromáždil dav novinářů, fotografů a televizních štábů. Na Giggse ovšem čekali marně. Přitom se neví, že by měl záložník nějaké zranění či zdravotní problémy. Ani trenér Alex Ferguson na následné tiskové konferenci nic neprozradil.

K otázkám na téma velšského veterána se odmítal vyjádřit. "Ryan je důležitý hráč," hlesl pouze. Možná šlo o další z koučových triků, jak klíčového fotbalistu uchránit tlaku médií před sobotním finále Ligy mistrů s Barcelonou.

Další fotbalisté, na které se provalila nevěra

WAYNE ROONEY (Manchester United, útočník)

Když se loni v září dozvěděl, že v týdeníku News of the World vyjde článek o jeho dovádění s prostitutkami, dolehla na jindy nebojácného fotbalistu náhlá slabost. Manželce Coleen, která zrovna čekala narození jejich syna Kaie, se k nevěře nepřiznal jako chlap do očí, ale poslal jí pouze textovou zprávu.

Jeho žena pak utekla k rodičům. Rooney dlouho prosil, aby se k němu žena vrátila. O měsíc později pár napravoval manželství na výletě v Praze, kde Coleen natáčela reklamy na oblečení.

JOHN TERRY (Chelsea, obránce)

Britskými ostrovy otřásl loni v lednu pořádný skandál. Na veřejnost prosákla informace, že kapitán anglické reprezentace, vzorný manžel a otec dvou dětí John Terry měl poměr s partnerkou kamaráda a bývalého spoluhráče z londýnské Chelsea Wayna Bridge. Byla jí francouzská modelka a herečka Vanessa Perroncelová.

n Slavný obránce kvůli tomu přišel o kapitánskou pásku v Albionu, ale letos v březnu mu ji italský trenér reprezentace Fabio Capello zase vrátil.

TEST: Hodinky místo mobilu děti pohlídají i zabaví

Premium Co umějí chytré hodinky se SIM kartou pro děti? Nahradí mobil. Dá se na ně dovolat a většinou i sledovat jejich polohu...

Opatření bojkotuje stále více lidí, cítí se podvedeni, říká psycholog

Premium Doba covidová je už dlouhá. Zatímco při první vlně epidemie byli lidé v Česku většinou ukázkově disciplinovaní, nyní je...

Velké dilema třetí dávky: míchat, či nemíchat vakcíny?

Premium Posilující dávka očkování naráží na možnost volby. Řada Čechů řeší, kterou vakcínou si nechat svoji imunitu proti...

Mohlo by vás zajímat