Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel

63. minuta
vlajka Slovensko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Střelu z velké vzdálenosti vyslal Kucka a brankář ji s obtížemi vyrazil na rohový kop. To však rozhodčí nezaznamenal a bude se jen vykopávat.
59. minuta
Nizozemí vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Van Persie tlačil přímy kop z pravé hranice pokutového území přímo do branky. Gólman mucha jeho střelu vyboxoval.
58. minuta
Robben unikal po pravé straně a posléze se vydal do vápna, místo střeli však volil přihrávku na Sneijder, jehož pokryl Kucka.
56. minuta
Van Persie při jedné z útočných akcí nepříjemně zasáhl Zabavníka, který se nechává ošetřovat.
55. minuta
Počátešní snaha o brzkou branku je, zdá se, definitivně otupena. Taktovku nad hrou již drží pevně v rukou Nizozemci.
51. minuta
V další příležitosti byl Mathijsen, ale z hranice malého vápna trefil jen brankáře Muchu. Největší šance zápasu.
50. minuta
Další branku mohl zaznamenat Robben, z podobné vzdálenosti jako při brankové situaci tlačil míč ke vzdálenější tyčce, ale Mucha jeho pokus vyrazil.
49. minuta
Slovenští fotbalisté začali druhý poločas o poznání aktivněji než jejich soupeři z Nizozemska.
46. minuta
Začal druhý poločas zápasu. Míč na kopačkách mají Slováci.
45. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Rozhodčí k úvodním pětačtyřiceti minutám nastavil jen několik vteřin. První půle je u konce. Nizozemsko vede nad Slovenskem 1:0.
45. minuta
Kucka zabojoval a po sérii odražených míčů se málem dostal ke střele, ale podle rozhodčího si při získávání míče pomohl šlapákem.
44. minuta
Nadějnou přihrávku poslal Bommel na van Persieho. Ten ale míč nedokázal zpracovat ani z první vystřelit.
41. minuta
Van Persie zkoušel štěstí mezi dvěma obránci a pak vystřelil, ale jeho ráně chyběla razance i přesnost.
39. minuta
Při napadání de Jong Kucka soupeře podkopl a vysloužil si žluté napomenutí.
36. minuta
Zlomil se rohový praporek. Sudí přerušil hru a nechal ho vyměnit.
32. minuta
Žlutou kartu dostal Robben. Z následného přímého kopu ohrožení brány Nizozemska nevzešlo.
31. minuta
Trestný kop prolétl pokutovým územím a jeden z Nizozemců ho tečoval do prostoru mimo bezprostřední ohrožení.
30. minuta
Ve vzdálenosti třiceti od brány Nizozemska byl Mathijsenem faoulován Vittek. Slovensko bude zahrávat přímý kop z nadějné pozice.
29. minuta
Juraj Kucka uprostřed hřiště ostře atakoval Sneijdere a rozhodčí ho důrazně napomínal. V dalším průběhu zápasu mu podobné prohřešky tolerovat nebude.
27. minuta
Aktivní Robben zahrával rohový kop, ovšem obrana Slovenska si s ním dokázala poradit.