DUEL NIZOZEMSKO-SLOVENSKO SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
90. minuta
Ihned po zahrané penaltě rozhodčí ukončil učinkování slovenských fotbalistů na mistrovství světa v JAR. Do čtvrtfinále postupuje Nizozemsko.
90. minuta
Míče se ujal Robert Vittek a poslal míč bezpečně do sítě. Gólman skákal na opačnou stranu.
90. minuta
Jakubko se v samotném závěru zápasu ocitl sám před brankářem Stekelenburg, který ho fauloval. Slováci budou kopat pokutový kop.
90. minuta
Začala závěrečná minuta nastaveného času střetnutí.
90. minuta
V ofsajdu byl po pěkné přihrávce Juraje Kucky Jakubko.
90. minuta
Rozhodčí nastaví k devadesáti minutám ještě další tři. Pro Slovensko zřejmě poslední na šampionátu.
90. minuta
Vittek byl při své útočné steči lapen v ofsajdové pasti nizozemské obrany.
89. minuta
Nizozemci v poklidu hlídají dvoubrankové vedení a nechávají Slováky hrát.
84. minuta
Do zcela otevřené obrany vlétl Kuijt, který si přehodil Muchu, počkal si na spoluhráče z druhé vlny, poslal míč na Sneijdera a ten bez problému vstřelil druhou branku Nizozemska.
84. minuta
Nizozemsko dává další gól. Je rozhodnuto!
83. minuta
Hamšík byl faoulovaný ve vzdálenosti 35 metrů od branky. Přímý kop ze stejné pozice však neznamenal ohrožení soupeřova brankáře.
81. minuta
Zbývá deset minut do konce zápasu. Slováci s Nizozemskem stále prohrávají o jediný gól.
79. minuta
Neposedný sražený míč doputoval až do vápna znovu k volnému Vittekovi, tentokrát však při zakončení zaváhal a poté vystřelil nad branku. Slovenský střelec nemá svůj den.
77. minuta
Stadionem se naplno rozléhá zvuk vuvuzely. Diváci se fotbalem baví.
73. minuta
Ze střední vzdálenosti střílel Kuijt, ale brankář Mucha si s jeho pokusem poradil.
72. minuta
Slováci jsou v těchto fázích hry jednoznačně aktivnější.
67. minuta
Další šance Slováků a tentokrát z kategorie tutových. Na hranici pokutového území zpracoval míč Vittek, otočil se a neatakován vyslal střelu jen do brankáře.
67. minuta
Největší šanci Slovenska měl Stoch. Míč si několikrát rovnal z úhlu až se dostal do středu hřiště a mezi hranicí šestnáctky a penaltovým puntíkem vystřelil na bránu. Stekelenburg s vypětím všech sil vyrazil střelu na roh.
65. minuta
Brejkovou situaci fotbalisté Nizozemska v ohrožení branky Muchy nevyužili. Střelu Sneijder zblokoval Pekarík.