DUEL NOVÝ ZÉLAND-SLOVENSKO SLEDUJEME V ON-LINE REPORTÁŽI
15:21
důležité
Zápas skončil. Slováci v nešťatsném závěru příšli o vítězství. Z remízy se nakonec radují hráči Nového Zélandu.
90. minuta
gól
Je vyrovnáno! V poslední minutě nastavení hlavičkou vyrovnal Reid, který dokázal míč usměrnit za záda brankáře ve velmi podobné situaci, jaká byla před malou chvílí nabídnuta i Smeltzovi.
90. minuta
Slovensko
Na hřiště se podívá Kucka, ten na poslední vteřiny zápasu nahradil Weisse.
90. minuta
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty. Jen 180 vteřin dělí slovenské fotbalisty od historického úspěchu.
88. minuta
důležité
A přece se Nový Zéland dostal do gólového uhrožení brány. V jeho nejvýraznější brankové příležitosti ve druhém poločase se ocitl Smeltz, ale po centru z levé strany hlavičkoval jen těsně mimo.
87. minuta
Slovensko
Slováci drží míč na kopačkách a fotbalisté Nového Zélandu pouze stínují.
85. minuta
Slovensko

Střelec jediné branky utkání Robert Vittek opouští dějiště hry a na jeho místo nastupuje Miroslav Stoch.

• Nový Zéland - Slovensko (Robert Vittek)

Nový Zéland - Slovensko (Robert Vittek) / Autor: Reuters

84. minuta
Nový Zéland
Novozélanďanům se krátí čas, pokud chtěji uspět, musejí výrazně zvýšit aktivitu, neboť nic nenasvědčuje tomu, že by v pohodě bránícím Slovákům mohli vstřelit branku.
81. minuta
Slovensko
Střídají i Slováci. Na hřiště se podívá na posledních deset minut Filip Hološko, který nahradil Stanislava Šestáka.
79. minuta
Nový Zéland
Další střídání hráčů Nového Zélandu. Střídání. Ze hřiště odešel Ivan Vicelich, nahradil ho Jeremy Christie.
76. minuta
Slovensko
Slovenštní fotbalisté mají hru pod kontrolou a bránění těsného vedení neponechávají náhodě. Obrana Nového Zélandu nechává Slovákům dostatek prostoru k útočení.
72. minuta
Nový Zéland
Trenér Nového Zélandu se snaží podpořit útočné snažení svého mužstva. Na hřiště posílá talentovaného Chrise Wooda, který nahradil Chrise Killena.
70. minuta
důležité
Další velmi nadějnou situaci Slováci nevyužili. Přečíslení čtyři na tři vyřešili velmi povedenou narážečkou, na jejímž konci pálil Vittek, ale míč měl na dlouhou nohu a zakončení bylo v této situaci složité, obrana Nového Zélandu si v kooperaci s brankářem dokázala poradit.
67. minuta
Utkání přihlíží na poměry fotbalového mistrovství světa jen 27 891 diváků.
64. minuta
důležité
Proti dvoum obráncům se snažil prosadit osamocený Šesták. Ačkoliv mu kličkovaná nevyšla, mič na kopačkách udržel a přihrál na dobíhajícího Hamšíka, ten svou střelu vyslal v nadějné pozici vysoko nad. Velká šance zůstala nevyužita.
59. minuta
Slovensko
Slováci nikam nespěchají a drží míč na kopačkách. Fotbalisté Nového Zélandu vysunuli napadání až na polovinu soupeře.
54. minuta
Slovensko
Na tahu jsou sice hráči Nového Zélandu, ale aktivitu od Slováků nepřebírají. Hráči v modrých dresech hrozí z rychlých protiútoků.
50. minuta
Slovensko

U právé lajny byl faulován Weiss, míč však stihl předat na kopačky Šestáka, který nacentroval za obranu soupeře, kde operoval Vittek a centr usměrnil za záda bezmocného Pastona.

• Nový Zéland - Slovensko (Vittek dává gól)