Pondělí 25. září 2023, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Obránce Slavie Jiří Koubský: Je to obraz naší situace

Sport

  22:02
PRAHA - Ve úterý se trefil v utkání domácího poháru proti Viktorii Žižkov, včera dal první ligový gól sezony Baníku Ostrava. Na obránce skvělá střelecká forma, nemyslíte? Jenže Jiří Koubský (28) z toho žádnou radost neměl. "Jak bych mohl? Měl jsem štěstí, ale stejně to nepřineslo tři body," zoufal si.

Slavia - Jablonec (zklamaní domácí). foto: ČTK

Mrzí vás promarněné vedení o to víc, že jste si mohl připsat vítězný gól?
Chtěli jsme před zimní přestávkou odskočit spodku tabulky. Hráli jsme velmi dobře, Baník měl jen jednu vyloženou šanci a pak se trefí na konci do šibenice. Je to takový obraz naší bezradné situace, našeho podzimu.

Co bylo špatně?
Neměli jsme soupeře pokrytého. Hráč zůstal volný, měl dost času a balon mu pěkně poskočil. Byl z toho krásný gól šajtlí do růžku. Pro nás obrovská smůla.

Jak to vypadalo po utkání v kabině?
Už ani nenadáváme. Nevíme, jestli se tomu smát nebo brečet. Každý zápas vedeme, máme to dobře rozehrané a pak to projedeme.

Do konce podzimní části zbývá odehrát jedno utkání. Vypadá to, že se Slavie sestupových starostí do zimní přestávky nezbaví...
Bodů je málo. Kdybychom teď vyhráli, tak jsme mohli jet příští týden do Mladé Boleslavi s klidem. Teď musíme proti výbornému soupeři za každou cenu zvítězit. Všichni víme, jaká ekonomická situace Slavie. Na to se ale snažíme v zápasech nemyslet, i když to v kabině často probíráme.

Vyzkoušejte s námi prací kapsle Persil a aviváž Silan zdarma!
Vyzkoušejte s námi prací kapsle Persil a aviváž Silan zdarma!

Pokud se na vás neusmálo štěstí na jaře, kdy naši testeři vyzkoušeli prací gel Persil, tak pak je takhle testovačka přímo pro vás! Hledáme 40...