60.
Důležité
Pavel Kadeřábek se poněkolikáté dostal k centru. Ten našel naprosto osamoceného Filipa Nováka na hranici malého vápna, jehož hlavička však končí těsně vedle.
58.
Bulhaři se v druhé půli zatím nedostávají k výraznému ohrožení branky Tomáše Vaclíka. Většina akce konči ve středu hřiště, kde nejlépe operuje Tomáš Souček s Davidem Pavelkou.
55.
Patrik Schick se zjevil osamocený v pokutovém území po přímém kopu. V klíčové chvíli však podklouzl a zakončit nedokázal.
53.
Tomáš Souček po vzdušném souboji zůstal na trávníku a chvíli byl ošetřován. Roztrhl si ret.
51.
Důležité
Jakub Jankto našel centrem z levé strany Patrika Schicka, jeho akrobatické zakončení končí těsně vedle branky Bulharů
49.
Důležité

Marek Suchý se těsně před půlkou rozhlédl a našel výbornou kolmicí rozeběhnutého Patrika Schicka, ten kličkou obešel Dimitrova a nekompromisně zakončil! Česko vede 2:1

• Patrik Schick se raduje z druhé branky do sítě Bulharska.

Patrik Schick se raduje z druhé branky do sítě Bulharska. / Autor: Michal ŠulaMAFRA

48.
Žlutá karta
Žlutou kartu dostal David Pavelka.
46.
Důležité
Druhý poločas právě začal, Bulhaři do něj nastupují s jednou změnou. Ze hřiště odešel Martin Minčev, nahradil ho Kiril Despodov.
21:45
Češi v druhé fázi prvního poločasu výrazně přidali na tempu a tlačili Bulhary. Poměr střel vyznívá lépe pro Česko v poměru 13:5
45+1
V nastaveném čase se nic důležitého nestalo, po prvním poločase je stav 1:1.
45.
Důležité
Hlavní rozhodčí Bognar nastavuje jednu minutu.
44.
Kristiyan Malinov se žlutou kartou fauloval ve středu hřiště zbytečně Alexe Krále. Rozhodčí druhou žlutou nevytahuje.
42.
Hra je plná osobních soubojů ve středu hřiště a často se přerušuje.
40.

Hlavička Tomáše Součka však nebyla přesná.

39.
Jakub Jankto se uvolnil na levé straně, jeho centr našel nohu Pavla Kadeřábka, jehož tvrdé zakončení odvrací Bulhaři na roh.
37.
Hosté na chvíli před vápnem Čechů, Popov pálil tvrdě a zdálo se, že i přesně, ale trefil Čelůstku. Odražený míč napálil Sarmov vysoko nad.
35.
Žlutá karta
Kristiyan Malinov dostává za nevybíravý zákrok zezadu na kotníky Alexe Krále žlutou kartu.
34.
Bulhaři se teď snaží tlumit český tlak a hodně pomalu kombinují.
32.
Pavel Kadeřábek je tradičně motorová myš, po jednom z jeho dalších centrů střílel velmi nepřesně David Pavelka.
30.
Důležité
Z následného rohu se k zakončení dostal k hlavičce Patrik Schick, který zamířil bohužel do břevna.