Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

Ostrava je po domácí výhře třetí

21:22
OSTRAVA - Fotbalisté Ostravy porazili v utkání 26. kola první ligy České Budějovice 2:0 brankami útočníků Václava Svěrkoše a Róberta Zehera.

Baník se znovu radoval. foto: ČTK

Fotbalisté Olomouce porazili Viktorii Žižkov 2:0. Domácí dostal do vedení těsně před přestávkou Bajer, v samém závěru výhru pojistil hlavou Brazilec Bueno. Zlín prohrál doma s Mladou Boleslaví 0:1. Vítěznou branku vstřelil v 72. minutě hlavou střídající Táborský.

Výsledky - 26. kolo:
Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
Branky: 45. Bajer Lukáš, 90. Bueno Mariano Daniel. Rozhodčí: Kocourek - Košec, Drastík. ŽK: Kaščák - Kušnír, Xavier, Pilař, Šťastný. Diváci: 3157.

Baník Ostrava - Dynamo České Budějovice 2:0 (1:0)
Branky: 2. Svěrkoš Václav, 68. Zeher Róbert. Rozhodčí: Kocián - Chytil, Kubáň. ŽK: Magera, Mičola - Homoláč, Horejš. Diváci: 6805.

FC Tescoma Zlín - FK Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
Branka: 72. Táborský Ivo. Rozhodčí: Kovařík - Handlíř, Novák. ŽK: Vyskočil - Táborský, Rolko, Miller. Diváci: 2938.