Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Panák zdarma pro fanoušky v Riu. Pokaždé, když Neymar upadne k zemi

Sport

  15:15
RIO DE JANEIRO - Sir Walter Pub v Rio de Janeiru zve na středeční závěrečný zápas Brazilců ve skupině E se Srbskem (20:00 SEČ) velice originálním způsobem. Využil totiž toho, že se největší hvězda brazilského týmu Neymar na světovém šampionátu velice často ocitá na trávníku a to ať přičiněním soupeřů či vlastní vinou. A proto v době zápasu rozdá všem lidem v baru panáka pokaždé, co se šestadvacetiletý útočník Paris St. Germain ocitne na zemi.

Neymar je opět na trávníku? Naléváme panáky zdarma celé hospodě. foto: Reuters

Fanoušci mu po červené kartě na MS vyhrožují smrtí, spoluhráči mu věnovali vítězství

Tahle reklama zabrala okamžitě. Rozletěla se totiž po celém světě a je tak pravděpodobné, že bar navštíví i lidé, kteří budou v baru poprvé.

Brazilský bar navíc sklidil na cociálních sítích velkou chválu za to, že si dokáže udělat legraci i ze své největší modly, která je svými pády k zemi proslulá.

Neymar se dožaduje od rozhodčího odpískání penalty.
Naštvaný Neymar poté, co rozhodčí po konzultaci s videem odvolal původně...

„Jak jinak oslavit Neymarovy věčné pády k zemi než tak, že u nás pokaždé dostane panáka zdarma,“ stojí na facebookové stránce baru.

Otázkou je, jak Neymarovy pády pomohou samotné Brazílii. Protože pokud se Srby prohraje a Švýcaři v souběžně hraném zápase neprohrají s Kostarikou, kanárci budou ze šampionátu vyřazeni.

24.června 2018 v 23:46, příspěvek archivován: 26.června 2018 v 14:55

E o Sir Walter Pub, localizado no RJ?! Vai oferecer uma rodada de shot por conta da casa a cada tombo do Neymar na partida contra a Sérvia... #BRA #Copa2018 #WorldCup https://t.co/z79XLWsrKx

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!