Pondělí 2. října 2023, svátek má Olívie, Oliver
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Pět let po nehodě vytvořil Limberský kolekci oblečení. Na jednom z triček zvěčnil svou siluetu s volantem

Sport

  12:24
Plzeň - David Limberský rozděluje fotbalovou společnost. Fanoušci Slavie, Sparty či Baníku ho během zápasů častují sprškou nadávek, ti plzeňští ho mají za modlu. Necelých pět let poté, co šestatřicetiletý fotbalista boural podnapilý se svým luxusním vozem na pražském Smíchově, vytvořil vlastní kolekci oblečení s alkoholovou tématikou.

David Limberský s tričkem z nové kolekce. foto: instagram- David Limberský

Téměř pět let uplynulo od nehody Davida Limberského v Praze, kdy okolo půlnoci boural se svým vozem na pražském Smíchově přímo před zraky policejní hlídky. Bezprostředně po nehodě se plzeňský fotbalista snažil z místa nehody utéct, po zadržení policisty jim Limberský po naměření 1,5 promile alkoholu vyhrožoval.

„Zasypal je smrští výhrůžek, že si to lidově řečeno odskáčou a že je nyní čekají velké problémy,“ uvedla tehdy policejní mluvčí Iveta Martínková.

David Limberský s tričkem z nové kolekce.
David Limberský pod tlakem Rudolfa Reitera.

Krátce po inkriminované nehodě oslavil Limberský vstřelený gól v lize točením imaginárním volantem, v Plzni přišel kvůli nehodě o kapitánskou pásku a od vedení klubu dostal milionovou pokutu.

Během středeční noci navíc přišel Limberský s novinkou - svou vlastní kolekcí s alkoholovou tématikou, na jednom z triček je vyobrazena i  zmiňovaná gólová oslava. „Mám z nich obrovskou radost a už nikdy nebudu nosit jiné, jsou pecka,“ pochlubil se na svém instagramovém účtu.

Tím ale spustil řadu negativních reakcí.

„Vožrat se, způsobit autonehodu, utíkat před policií, pak to zesměšnit točením volantu. Přiznat pak chybu a říct - mohl jsem někoho zabít? Ne, udělám si na tom kolekci a budu vydělávat na vlastní demenci. Že můžu u mládeže ospravedlňovat jízdu pod vlivem alkoholu? Na to kašlu, hlavní jsou peníze,“ reagoval jeden z fanoušků pod Limberského příspěvkem.

Na svém e-shopu nabízí Limberský z nové kolekce třináct triček, jejich cena je 790 korun.

Autor:

Jak ušetřit při nákupu Pampers plenek? Povíme vám, jak dostat zpět část svých peněz
Jak ušetřit při nákupu Pampers plenek? Povíme vám, jak dostat zpět část svých peněz

Řekněme si to na rovinu – za plenky pro ty naše miláčky vydáme za rok z peněženky víc než dříve za kabelky. Zvlášť, když pro ně chceme ty nejlepší...