Diskuze

Portugalce poslal dál skvělý gólman

Fotbalisté Portugalska postoupili na mistrovství světa do semifinále poté, co dnes v penaltovém rozstřelu zdolali Anglii 3:1. V normální hrací době ani v prodloužení gól nepadl.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JirkOl

3. 7. 2006 13:08
Ale já ho beru...

Nedostižný fenomén Beckham: Po penaltě, při které trefil krtka místo míče, prohlásil, že už penalty kopat nebude. Po vyřazení z mistrovství prohlásil, že už kapitána dělat nebude... Předposledně se poblinkal a teď si po padesátiminutové promenádě hladil natlučené kolínko a plakal... No neberte ho... Já ano, za 2,50 do našeho SK...  Přeháním... asi proto, že na trávnících hrálo a hraje spousta mistrů a gentlemanů zároveň, ale svět obdivuje primadonu Beckhama, podvodníka Maradonu a hulváta Rooneyho... Takže sorry, mně to zkrátka vadí...

0 0
možnosti

Bokonon

3. 7. 2006 10:19
Nikoli brankář. Sudí.

Neodpískaná ruka ve vápně = neodpískaná penalta. Například o pár minut pozdějí se Francii tatáž ruka pískla! Penalta = gól. Gól = vedení 1:0 v první půli a úplně odlišný průběh zápasu. Anglie tak přes lepší výkon než Portugalsko nepostupuje vinou nepřiznané hry rukou. Jak nevzpomenout na Maradonovu "božskou ruku"?

Jednoznačně jsem pro video rozhodčí. Collina, a po něm další pískají šampionáty na jiném základě, než jsou pravidla foitbalu Rv

0 0
možnosti

Petr H

1. 7. 2006 20:20
Ricardo tedy zalapal,to se jen tak nevidí,

naposledy snad takto Ducadam proti Barce v 86 ve finále PMEZ.Jinak ale Anglány soudce malinko říznul.To vyloučení bylo trošičku přísný,i když Rooney mu tam hezky šlápnul tak to bylo tak na žlutou,a mohl jim také fouknout jednu - dvě penalty.Ta ruka byla tutová,a v prodloužení na toho Lennona to taky vypadalo na pentli.Bylo to špatně vidět,ale vzal to tam přes párky pěkně.Když si vezmu co fouknul makarónům,tak tahle byla miliónová.Jinak celkově fotbal nic moc a soudce až na ty penalty nebyl špatnej,určitě nikomu tak okatě nepřipískával jak ten severní Maďar včera Němcům.Uvidíme Brazílie.