Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

Diskuze

Povinnost splněna. Česko přehrálo outsidera 2:0

V kvalifikaci na mistrovství Evropy 2012 vyhrál český národní tým nad Lichtenštejnskem 2:0. Střelecký účet zápasu otevřel už ve 3. minutě Baroš. Češi měli celé utkání jasnou převahu, dokonce nastřelili dvě břevna. Druhou branku se povedlo dát až Michalu Kadlecovi v 70. minutě, když nejlépe naskočil na Plašilův centr. Česká reprezentace se udržela na druhém místě v kvalifikační skupině I.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

J. Farmačka

29. 3. 2011 20:30
Další důkaz totální neschopnosti našich podprůměrných

rádoby fotbalistů. Jak málo stačí k radosti. Převažující přihrávky dozadu, do strany, bez pohybu a nápadu a celý zápas ve strachu o výsledek. Ví vůbec Baroš, že existuje něco jako ofsajd? Nabízí se jediná otázka : co chtějí dělat s takovou hrou na EURU?