Pondělí 2. srpna 2021, svátek má Gustav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Příchod Heinze do Brna je na spadnutí

Sport

  22:06
BRNO - Do pondělního dopoledne by měl být zpečetěn návrat útočníka Marka Heinze z francouzského Nantes do české ligy, kde se o něj zajímá FC Brno. Jednatřicetiletý bývalý reprezentant by už v úterý mohl v novém působišti podepsat smlouvu.

Marek Heinz. foto: ČTK

"Nejpozději do pondělního rána by se měli vyjádřit funkcionáři francouzského klubu. S hráčem jsme takřka dohodnuti, na angažmá v Brně se těší. Pokud se všechno podaří dotáhnout, měl by v úterý přiletět do Brna podepsat smlouvu," uvedl na tiskové konferenci po dnešním ligovém utkání s Kladnem majoritní vlastník brněnského klubu Roman Pros.

Heinz potvrdil, že s Brnem už půldruhého měsíce jedná. "Na všem jsme domluveni. Nyní jen záleží na tom, jak dopadne jednání mezi manažerem a klubem FC Nantes, abychom ukončili smlouvu. Potom už nic nebrání, abych podepsal v Brně," uvedl Heinz.

Heinz hrál v české lize naposledy v polovině srpna 2004 v dresu Baníku Ostrava, odkud zamířil do německého Mönchengladbachu. V současné sezoně se ve francouzském klubu ještě nedostal do sestavy.

Ve fázi závěrečného jednání je podle vedení brněnského klubu i příchod útočníka Zbyňka Pospěcha z Artmedie Bratislava.

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen
LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen

Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Sdílejte svoje oblíbená místa, hodnoťte tipy ostatních, hrajte o...