Pondělí 2. srpna 2021, svátek má Gustav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

PROGRAM A VÝSLEDKY: Šampiony jsou Italové. Projděte si jejich cestu za zlatem

Italové se zlatými medailemi foto: AP

Doporučujeme
Londýn/Glasgow - Všechny výsledky a program odloženého Eura 2020 naleznete níže v průběžně aktualizovaném článku, do kterého jsem přidávali případné prokliky na reportáže, či zajímavosti. Příjemnou zábavu.
  18:00aktualizováno  12. července 1:35
Italové slaví své vítězství na Euru 2020 hraném v roce 2021.
Italští fanoušci se chystají na finále evropského šampionátu proti Anglii.

Čtvrtfinále:

2. července (Petrohrad): 18:00 Švýcarsko - Španělsko  1:1, na penalty 1:3

2. července (Mnichov): 21:00 Belgie - Itálie 1:2

3. července (Baku): 18:00 ČESKO - Dánsko 1:2

3. července (Řím): 21:00 Ukrajina - Anglie 0:4

Semifinále:

6. července (Londýn): 21:00 Španělsko - Itálie 1:1, na penalty 2:4

7. července (Londýn): 21:00 Anglie - Dánsko 2:1pr.

Finále:

11. července (Londýn): 21:00 Itálie - Anglie 1:1, na penalty 3:2

PŘEDCHOZÍ PROGRAM MISTROVSTVÍ EVROPY:

Skupina A (Baku, Řím):

11. června (Řím): 21:00 Turecko - Itálie 0:3

12. června (Baku): 15:00 Wales - Švýcarsko 1:1

16. června (Baku): 18:00 Turecko - Wales 0:2

16. června (Řím): 21:00 Itálie - Švýcarsko 3:0

20. června (Baku): 18:00 Švýcarsko - Turecko 3:1

20. června (Řím): 18:00 Itálie - Wales 1:0

Konečná tabulka:
1.Itálie33007:09
2.Wales31113:24
3.Švýcarsko31114:54
4.Turecko30031:80
Euro 2020: Skotsko - Česko (Patrik Schick slaví druhý gól)
Euro 2020: Skotsko - Česko (David Marshall marně stíhal Schickovu střelu z...

Skupina B (Kodaň, Petrohrad):

12. června (Kodaň): 18:00 Dánsko - Finsko 0:1

12. června (Petrohrad): 21:00 Belgie - Rusko 3:0

16. června (Petrohrad): 15:00 Finsko - Rusko 0:1

17. června (Kodaň): 18:00 Dánsko - Belgie 1:2

21. června (Petrohrad): 21:00 Finsko - Belgie 0:2

21. června (Kodaň): 21:00 Rusko - Dánsko 1:4

Konečná tabulka:
1.Belgie33007:19
2.Dánsko31025:43
3.Finsko31021:33
4.Rusko31022:73
Grafika LN k Euru 2020.

Grafika LN k Euru 2020.

Skupina C (Amsterodam, Bukurešť):

13. června (Bukurešť): 18:00 Rakousko - Severní Makedonie 3:1

13. června (Amsterodam): 21:00 Nizozemsko - Ukrajina 3:2 

17. června (Bukurešť): 15:00 Ukrajina - Severní Makedonie 2:1

17. června (Amsterodam): 21:00 Nizozemsko - Rakousko 2:0

21. června (Amsterodam): 18:00 Severní Makedonie - Nizozemsko 0:3 

21. června (Bukurešť): 18:00 Ukrajina - Rakousko 0:1

Konečná tabulka:
1.Nizozemsko33008:29
2.Rakousko32014:36
3.Ukrajina31024:53
4.Severní Makedonie30032:80

Skupina D (Glasgow, Londýn):

13. června (Londýn): 15:00 Anglie - Chorvatsko 1:0

14. června (Glasgow): 15:00 Skotsko - ČESKO 0:2

18. června (Glasgow): 18:00 Chorvatsko - ČESKO 1:1

18. června (Londýn): 21:00 Anglie - Skotsko 0:0

22. června (Londýn): 21:00 ČESKO - Anglie 0:1

22. června (Glasgow): 21:00 Chorvatsko - Skotsko 3:1

Konečná tabulka:
1.Anglie32102:07
2.Chorvatsko31114:34
3.ČESKO31113:24
4.Skotsko30121:51

Skupina E (Petrohrad, Sevilla):

14. června (Petrohrad): 18:00 Polsko - Slovensko 1:2

14. června (Sevilla): 21:00 Španělsko - Švédsko 0:0

18. června (Petrohrad): 15:00 Švédsko - Slovensko 1:0

19. června (Sevilla): 21:00 Španělsko - Polsko 1:1

23. června (Sevilla): 18:00 Slovensko - Španělsko 0:5

23. června (Petrohrad): 18:00 Švédsko - Polsko 3:2

Konečná tabulka:
1.Švédsko32104:27
2.Španělsko31206:15
3.Slovensko31022:73
4.Polsko30124:61

Skupina F (Budapešť, Mnichov):

15. června (Budapešť): 18:00 Maďarsko - Portugalsko 0:3

15. června (Mnichov): 21:00 Francie - Německo 1:0

19. června (Budapešť): 15:00 Maďarsko - Francie 1:1

19. června (Mnichov): 18:00 Portugalsko - Německo 2:4

23. června (Mnichov): 21:00 Německo - Maďarsko 2:2

23. června (Budapešť): Portugalsko - Francie 2:2

Konečná tabulka:
1.Francie31204:35
2.Německo31116:54
3.Portugalsko31117:64
4.Maďarsko30213:62

Osmifinále:

26. června (Amsterodam): Wales - Dánsko 0:4

26. června (Londýn): Itálie - Rakousko 2:1pp

27. června (Budapešť): Nizozemsko - ČESKO 0:2

27. června (Sevilla): Belgie - Portugalsko 1:0

28. června (Kodaň): Chorvatsko - Španělsko 3:5p

28. června (Bukurešť): Francie - Švýcarsko 3:3, na penalty 4:5

29. června (Londýn): Anglie - Německo 2:0

29. června (Glasgow): Švédsko - Ukrajina 1:2p

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!