Diskuse k článku: Protest proti vyhazovu Prokeše podepsali i bývalí fotbalisté Poborský nebo Suchopárek

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 19.10.2018 23:23
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Ježek 19.10.2018 23:23

Pan fotbalista Poborský popř. Suchopárek jsou fotbaloví bozi a hluboce se před nimi skláním.Ale Prokeš je ubožák.Tvrdím to protože ho několik let znám.Pochází z Loštic okr Šumperk.Hrál za Zábřeh když hrál divizi,byl náhradník a když hrál tak jen několik minu a to vyjímečně.

Naprostá slabota Tento člověk nemůže přece cokoliv vést popř .radit okolo kopané.To že přitáhl takové fotbalové bohy(Poborský,Suchopárek) do těch funkcí je chvályhodné.Ale v Zábřeze se choval arogantně,povýšeně,měl několik afér jako rváč...Tento člověk přece nemůže vystupovat jako fotbalový odborník !!! Naprosto souhlasím ,že má být odstaven.

A. Stiess 18.10.2018 20:51

Hlavní problém není v Berbrovi - ten je jenom špičkou ledovce. Vinni jsou ti bafuňáři, kteří mu dávají ve volbách svoje hlasy. Tam u nich - na okresech - musí začít obrození fotbalu.

Ze 125 delegátů byli proti Berbovi POUZE TŘI.

K. Brabenec 19.10.2018 6:45

Když z tuctu fotbalových bafuňářů dvanáct "utopíme v kýblu s průhledným víkem," českému fotbalu to neublíží, ale prospěje. Ti šmejdi na nejnižších úrovních domlouvají i výsledky přípravek! To je ubožák vedle ubožáka.