30. června 2008 21:27 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Pudila vábí Reginna

Daniel Pudil na reprezentačním srazu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Daniel Pudil na reprezentačním srazu | foto: Lidové noviny

PRAHA Liberecký záložník Daniel Pudil, který strávil loňskou sezonu v mistrovské Slavii Praha, možná v nejbližších dnech znovu změní klub. Severočeský klub totiž podle informací vyjednává o možnosti jeho přestupu do italské Regginy.

Hráčův agent Ondřej Chovanec zájem italského klubu potvrdil, ale ještě zdaleka prý nic není uzavřeno. "Máme pro Dana i další nabídku od dalšího západoevropského klubu," řekl  Chovanec, ale i podle jeho informací.Liberečtí mezitím s Regginou o možném přestupu vyjednávají.

Pudil strávil minulou sezonu na hostování ve Slavii, která ale nevyužila opci na jeho trvalý přestup, a tak se fotbalista musel vrátit pod Ještěd. Příliš mu nepomohlo, že na poslední chvíli přišel o nominaci na mistrovství Evropy kvůli zranění, které si údajně způsobil při hospodské rvačce.

Dvaadvacetiletý fotbalista odehrál v první české lize 102 zápasů, vstřelil 14 branek. Třikrát nastoupil za reprezentaci.

ČTK