30. prosince 2008 11:13 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Real může v LM nasadit jen jednu posilu

Lassana Diarra bude hrát v Realu s přezdívkou Lass. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lassana Diarra bude hrát v Realu s přezdívkou Lass. | foto: ČTK

MADRID Real Madrid neuspěl u evropské unie UEFA s odvoláním proti pravidlu, že v jarní části Ligy mistrů může nastoupit jen jedna z jeho zimních posil. Madridský velkoklub si tak bude muset vybrat, zda chce v prestižní evropské soutěži využít Nizozemce Klaase-Jana Huntelaara, či Francouze Lassanu Diarru.

Oba už totiž v dresech svých bývalých klubů Ajaxu Amsterodam a Portsmouthu na podzim v pohárech hráli a nic nepomohla ani argumentace Realu, že pouze v Poháru UEFA a ne v Lize mistrů.

"Pravidla jsou jednou daná a nemůžeme je uprostřed sezony měnit. V Lize mistrů může hrát pouze jeden z nich," řekl podle agentury SID v pondělí jedné španělské rozhlasové stanici mluvčí UEFA William Gaillard.

Real čeká 25. února a 10. března v osmifinále LM atraktivní dvojzápas s Liverpoolem.

ČTK

ZE ŽIVOTA: Je druhé dítě velká změna?
ZE ŽIVOTA: Je druhé dítě velká změna?

jak jste zvládli druhé dítě? Jak moc velká změna to je? A ruku na srdce,” lituje”někdo? Mám strach, sbych jednou nelitovala, ze jsem druhé dítě neměla, než měla…

Najdete na Lidovky.cz