Real poprvé pod novým trenérem prohrál. V Eibaru utrpěl debakl 0:3

15:15
MADRID - Fotbalisté Realu Madrid po čtyřech vítězstvích pod vedením nového trenéra Santiaga Solariho poprvé prohráli. Ve 13. kole španělské nejvyšší soutěže podlehli Eibaru na jeho hřišti 0:3.

Zklamaný Sergio Ramos foto: Reuters

Eibar poprvé zahrozil už ve třetí minutě, Kikeho dalekonosný pokus ale Courtois fantasticky vytáhl konečky prstů na tyč.

Po čtvrthodině hry už domácí otevřeli skóre, když belgický gólman sice opět vychytal Kikeho, ale na následnou Escalanteho dorážku už nestačil.

Real tak inkasoval v 11. venkovním ligovém utkání v řadě, což je jeho nejdelší série od sezony 2003/4.

Po změně stran přidali domácí v 52. a 57. minutě další dvě branky a připsali si historicky první výhru nad Realem.

Nejprve obral Cucurella o míč na hraně šestnáctky chybujícího Odriozolu a předložil míč do gólové pozice Enrichovi a následně zvýšil na 3:0 po další Cucurellově přihrávce aktivní Kike.

Baskický celek si do konce utkání vytvořil řadu dalších šancí, výsledek už se ale nezměnil. „Bílý balet“ poprvé od ročníku 2003/4 prohrál v jedné sezoně La Ligy tři utkání o tři a více branek.