Diskuse k článku: Řepka dostal trest

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 7.5.2008 16:21
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
7.5.2008 15:13

Je to trochu nepoměr....

Řepka dostane za své nesportovní chování 2 zápasy stop. Avšak nebezpečnost jeho počinu ve vztahu ke zdraví postiženého Besty je prakticky nulová (pokud mu někdo dodatečně za jeho hereckou etudu nerozbije hubu). Naopak myslím, že předminulé kolo Besta loktem surově a úmyslně málem zabil protihráče a slavná disciplinární komise a fotbalové kruhy mlčí i když mají z utkání videozáznam. Divím se postiženému, že nepodal na Bestu žalobu.

Z uvedeného vyplývá: fauluj radši loktem do hlavy a můžeš hrát vesele dál ale běda Ti, když hodíš někomu na hlavu míč!!!;-€

7.5.2008 16:15

Re: Je to trochu nepoměr....

"...málem zabil protihráče ..." co je to málem? "to loni, měl jsem narozeniny - bylo mi 13 a půl ve Slivenci v srpenci jsem si málem usek ruku, takovejhle kousek malej dvoumetrovej chyběl." Volně parafrázuju pana Grossmanna.

7.5.2008 16:21

Re: Je to trochu nepoměr....

Viléme, Viléme, Ty jako natvrdlý sparťan nevíš, že Řapka ať bude hrát ve kterémkoliv klubu, by měl nastupovat na zápas už preventivně se žlutou kartou a to pouze za vražedný pohled na soupeře. Je to bohužel jeho tělesná vada a ten kdo ji chce léčit, ať raději léčí svou naivitu. Ty by ses ale měl také léčit, třeba ještě nejsi taková zkrachovala existence jako on.

7.5.2008 7:24

směšný trest

Dle mého soudu směšný trest a ukázka zprofanovanosti českého fotbalu, minimálně do konce ligy! měl znít zákaz startu!!

Jenže se jedná o spar´tanskou modlu, takže je vše jinak, jako vždy....

Ryba smrdí od hlavy! 

7.5.2008 7:00

Demence

Novinářská demence v praxi. Cituji: " Řepka hodil míč na hlavu Besty".  Celý fotbalový národ viděl jak Řepka udeřil Bestu míčem přímo do obličeje. Ať žije "Fair play" !  O tom co to je, ale takoví novináři nemají ani tušení !!! Bláznům a dementním se prý ale nemá odporovat. Tak si ty chudáku novinářský piš dále své fekální výlevy, když Ti to vedení redakce dovolí. Vždyť platí "Koho chleba jíš toho píseň zpívej".

6.5.2008 17:02

Proč Panřepka může cítit křivdu ? Protože on dělal co mohl

Panřepka se totiž rozhodl vhodit out za svůj team a věnoval tomu většinu kapacity svého mozku při rozhodování kdy, kam a komu to hodit!

A najednou se musel vinou jakýchsi rozhodčích přepnout a udělat několik zásadních rozhodnutí ,tedy kam opatrně  a dostatečně pomalu a bezpečně uložit míč tak , aby se krutý nepřítel teamu S p a r t a   z toho města na Moravě no z toho města Zbrojovka  nebo boby nebo jak se to menuje,toho míče nezmocnil brzo a nehodil míč tam kam ještě Panřepka nemohl doběhnout aby kvalitně postavil ten no ten no obraný vál.

A pak tam přiběhlo jakési holohlavé individum v nepřátelském dresu no ten ten hajz.. ee Panbesta a Panřepka se ho holt prostě lekl.

A tak v obraném tom no tom respektu  ne  vlastně v tom reflexu mrštil merunou Panbestu do obličeje ale opravdu nečekal, že se Panbesta tak zákeřně nechá trefit a zkolit teda skolit.

A tak Panřepka teď cítí tu no jak se to tu křivdu a těch dvěstě co měl na tu charitu tak to soráč to až někdy teď nemá.

6.5.2008 18:38

Re: Proč Panřepka může cítit křivdu ? Protože on dělal co m

Čéčččččččče vy byste se mi líbil jako redaktor sportu R^

6.5.2008 16:58

Panřepka Srdíčkosparťan by měl mít tu šanci hrát dál !

Myslím, že tímto "trestem Spartě " se šance Slávie na titul prudce snížily ;-P a Panřepkasrdíčkosparťan si užije nezasloužené placené volno a to je pro český fotbal co ho sledují každé ligové kolo dvě až tři desítky tisíc srdíčekfandů byl opravdu ochuzen o kolosála evropského rozměru.

Liga si nezaslouží být zbavena takových skvělých hráčů s razatním odkopem a lebkou tvrdosti HB.

Říká se přece, že když do pekla na pěkným koňovi !

Koštál vra´te nám Panřepkusrdíčkosparťana !

Najdete na Lidovky.cz