19. září 2011 13:51 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Řepka kývne Příbrami na úterní schůzce

Liverpool - Sparta (Tomáš Řepka) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Liverpool - Sparta (Tomáš Řepka) | foto: ČTK

PŘÍBRAM/PRAHA Své ano řekne až v úterý dopoledne. Bývalý kapitán Sparty Tomáš Řepka a jeho agent Pavel Paska mají naplánovanou schůzku s šéfem fotbalové Příbrami Jaroslavem Starkou, kde padne slovo, na které všichni od soboty netrpělivě čekají. A zrodí se velmi nečekaný přestup.

"Zítra kolem jedenácté dopoledne si společně sedneme a padne finální rozhodnutí. Všechno směřuje k tomu, že Tomáš Řepka posílí Příbram. Mluvil jsem s ním a předběžně jsme na všem domluveni," potvrdil pro Lidovky.cz příbramský boss Starka.

ČTĚTE TAKÉ

Během pondělka prý intenzivně jednal se Spartou, která posvětila přestup své ikony a kontroverzního stopera, jenž se proslavil pověstnými "blikanci".  Řepka podle zákulisních informací přestoupí zadarmo, jedinou podmínkou Letenských bylo zachování hráčova nemalého platu. "Věřím, že se nestane něco neočekávaného a my s Tomášem najdeme společnou řeč a doladíme podmínky smlouvy," dodal Starka.

Řepka celou věc zatím komentovat odmítá. "Zatím nechci mluvit o tom, že je to definitivní. S panem Starkou se ještě sejdeme a probereme určité věci. Hodně lidí mi volá a ptá se na aktuální stav, ale všechno si musím ještě důkladně promyslet. Po úterní schůzce by už mělo být ve všem jasněji, ale teď je ještě brzo na to něco odhadovat," řekl ČTK.

Grafika - statistika Tomáše Řepky ve Spartě

V takovém případě by Řepka mohl naskočit už do pátečního duelu na hřišti pražské Dukly. Mnohem zajímavější pak bude ale ligový zápas za čtrnáct dní, kdy Příbram hostí doma právě Spartu. 

Lidovky.cz