Čtvrtek 28. října 2021, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Řepka urážel fandy zdviženým prostředníčkem

Sport

  9:33
JABLONEC/PRAHA - Kapitán Sparty má na krku týden před derby další problém. V sobotním duelu 22. kola mezi Jabloncem a letenským celkem, který domácí vyhráli 2:1, si neodpustil "blikanec" při poločasovém odchodu do kabin. Před zraky hlavního sudího Romana Hrubeše počastoval fanoušky nejprve levou rukou a následně pravou vulgárním gestem se zdviženým prostředníčkem.

Prostředníček Tomáše Řepky. foto: Repro: ČT4.

Sedmatřicetiletá legenda letenského klubu Tomáš Řepka zase dokázala svou labilitu. Při poločasovém odchodu duelu Jablonec-Sparta (2:1) do kabin ukázal pískajícím příznivcům dvakrát zdvižený prostředníček. Přímo před zraky hlavního sudího. Ten Řepku nepotrestal, ale incident zanesl do zápisu do utkání a tak se jím bude muset zabývat disciplinární komise ČMFS.

DÁLE ČTĚTE

Letenského kapitána, který byl v 86. minutě poprvé za doby sparťanského působení po návratu ze zahraničí střídán, čeká možný trest od jednoho do čtyř týdnů a velmi reálně tak přijde o derby, které se hraje příští pondělí. "Bylo tam hodně emocí, nechtěl bych to komentovat," řekl v neděli hlavní sudí Roman Hrubeš k incidentu.

Domácí příznivce (a také hráče) totiž rozpálila situace chvíli před koncem poločasu, kdy Řepka stáhl zezadu Ondřeje Vaňka a měl podle všeho vidět druhou žlutou kartu v zápase. Hrubeš ji ale vůdci letenské defenzivy neukázal. A tak si o disciplinární řízení řekl Řepka sám vulgárními gesty. Jakého trestu se známý fotbalový recividista dočká?

Anketa

Jaký trest by měl dostal Tomáš Řepka za své vulgární gesto k fanouškům Jablonce? (první čtyři možnosti jsou podle sazebníku ČMFS)

Stopku na jeden zápas 383
Stopku na dva zápasy 89
Stopku na tři zápasy 41
Stopku na čtyři zápasy 425
Stopku na doživotí 2081

Otužování podle Wima Hofa je nebezpečné. Hrozí zástava, říká kardiolog Táborský

Premium Otužování je nejlepší prevence proti těžkému průběhu nemoci covid-19. Lidé mají větší šanci, že neskončí v nemocnici,...

Dětem, kterým pomáháte moc, mozek nepracuje správně, říká speciální pedagožka

Premium „Kdybychom k dětem v batolecím a předškolním věku přistupovali v některých oblastech víc ,postaru‘, měli bychom méně...

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat