20. listopadu 2011 18:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Reprezentantům hrozí za vulgarity v Plzni i pokuty

Reprezentanti urážejí Radka Druláka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Reprezentanti urážejí Radka Druláka | foto: youtube.com

PRAHA Vulgární popěvek vůči Radku Drulákovi, či potrhané obleky při letu z Černé Hory. Způsobem, jakým slavili postup na Euro, vyvolali pozdvižení. Českým fotbalistům nicméně neměly hrozit žádné sankce, nový šéf českého fotbalu Miroslav Pelta po svém zvolení mluvil o "amnestii" po velkém úspěchu.

Platit to ale nebude trojici reprezentantů  z Plzně (Milan Petržela, Daniel Kolář, Václav Pilař), která připojila hlasivky při skandování proti Drulákovi.

ČTĚTE TAKÉ

„Minimálně jim bude jejich chování velice silně vytknuto, pokud nedostanou nějaký tvrdší trest jako třeba pokutu,“ prohlásil majitel klubu a jeden z členů výkonného výboru Tomáš Paclík. V klidu může zůstat autor vítězného gólu v odvetě Petr Jiráček u události chyběl, na stadionu se zdržel při dopingové kontrole.

Důsledky nejspíš pocítí reprezentační manažer Vladimír Šmicer. Jeho další setrvání ve funkci bude řešit v pondělí výkonný výbor fotbalové asociace.

Jak naučit děti anglicky? Zkuste to během sportu nebo relaxace
Jak naučit děti anglicky? Zkuste to během sportu nebo relaxace

Hledala způsob, jak propojit učení s pohybem a naučit děti jazyk nenásilnou formou. Tereza Dědková založila před 4 lety projekt Little Bubbles, ve kterém spojila tři velké vášně: jógu, angličtinu a práci s dětmi. Jak to funguje a pro koho jsou Bublinky vhodné?