Diskuse k článku: Rosický: Cizinci nejsou problém, ale v kádru jich je prostě moc

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 4.1.2019 17:24
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
K. Brabenec 4.1.2019 17:24

Roso, trenér nebo jakýkoliv činovník odpoví na otázku, čeho chce jeho tým dosáhnout jednoznačně: plných tribun. Ne body nebo krásu. Fotbal je zábava, což ani ty nechápeš. Přitom na tebe se chodilo, tys lidi bavil, jak sji umě s míčem. Ve Spartě udělali čtyřnožce i z Karla Poborského, z tebe udělají blba taky, a jak vidno, už se jim to daří.

Roso, podívej se na Kloppa. Ten si najde typologicky správné neznámé hráče a udělá z nich mančaft plný ne hvězd, ale pracantů. Dortmund, nyní Liverpool. Ani jemu to nešlapalo hned první rok, je tam od října 2015, to znamená tři roky ten mančaft piplal a to vy v podělané Spartě nejste štonc pochopit. To prostě nejde jako vy chcete za dvě měsíce vyhrávat. A nikdo na něj neřval to vaše trotlovité: my jsme Sparta hu hu hu!!! My musíme, jsme Sparta! Vy jste všem pro smích.

S. Melichar 4.1.2019 8:39

Pak ovšem nechápu fanouška, co křepčí na tribuně, jak to tim "našim" dneska jde. Komu, nebo čemu vlastně fandí, Křetínského penězům? Africe, na kterou potom hodí banán? Těžko říct.

J. Kodeš 4.1.2019 7:52

rosa- když byl mrak nad stadionem v anglii tak rosa měl potíže a nehrál.takového slovák miliardář křeč potřebuje na utrácení peněz.

Online reportáž | FOTBAL

Česko - Brazílie
1:1
52
Střídání: Česko: ze hřiště odešel Schick, nahradil ho Vydra.
51
Najednou jako by Brazilci dostali chuť a tlačí se kupředu, Češi zaujali defenzivní postavení.
49
Firmino (Brazílie) vstřelil gól. Česko - Brazílie 1:1
Obrovská chyba Gebre Selassieho! Krajní bek nezvládl zdánlivě jednoduchou přihrávku na Suchého a naservíroval míč do běhu Firminovi, který nestihl ani poděkovat a uklidil jej do sítě.