8. listopadu 2015 7:59 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: Ruply mu nervy. Agresivní Rus uzemnil rozhodčího pěstí

Ruský futsalista dal rozhodčímu pěstí. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ruský futsalista dal rozhodčímu pěstí. | foto: Youtube.comReprofoto

PRAHA Sarhan Mikajlov je ve své zemi za nechtěnou mediální hvězdu. Ruský futsalista v utkání tamní ligy mezi celky Virage FC a FC Kurgaň hrubě napadl sudího, který ho pár vteřin předtím vyloučil.

Incident se udál u postranní čáry. Mikajlov, opakovaně atakovaný protihráčem, se přímo před zraky sudího skácel k zemi a dožadoval se odpískání faulu na jeho osobu. Jenže arbitr rozhodl přesně opačně.

To rozčílilo robustního chlápka tak, že po rozhodčím vztekle mrštil míč. Sudí k němu ihned přispěchal s červenou kartou za nesportovní chování, Mikaljova scéna tím však neskončila.

Jen o pár vteřin později totiž arbitra zasáhl ranou pěstí. Rozhodčí si po jeho tvrdém direktu dokonce musel vyžádat lékařskou pomoc.

Lidovky.cz

České ženy jsou na rodičovské nejdéle, návrat do práce mají nejtěžší
České ženy jsou na rodičovské nejdéle, návrat do práce mají nejtěžší

V Česku máme jednu z nejdelších rodičovských vůbec. Matky dvou dětí stráví doma průměrně 6–8 let, přestože by se mnohdy chtěly vrátit do práce dříve. Jaké jsou u nás rozdíly v rodičovské oproti ostatním evropským zemím?