12. října 2011 12:54, aktualizováno  14:06 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Rvačku v krajském přeboru ukončila až policie

Fotbal - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fotbal - ilustrační foto | foto: ČTK

Rakovnická policie řeší brutální napadení ze zápasu krajského přeboru. Po posledním hvizdu mezi Novým Strašecí a Louňovicemi došlo k zákeřnému napadení jednoho z fotbalistů, který posléze skončil v nemocnici s otřesem mozku. Hromadnou rvačku pak musela ukončit až policie. O případu informoval server iDnes.cz.

Už bylo po všem. Hráči Slavie Louňovice zvítězili na půdě Nového Strašecí. K incidentu došlo až při odchodu do kabin. "Najednou mě ale někdo zezadu chytl do kravaty a kolenem mě dvakrát kopl do hlavy. Pak mě hodil na železnou mříž," líčil iDnes.cz kapitán hostů Adam Trávník.

Agresor Jan Ducár je podezřelý z trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví.

Fotbalista Nového Strašecí ale prý podobný čin neprovedl poprvé.

V Jirnech škrtili bývalého kapitána reprezentace Němce

Bitkou je znechucen šéf středočeského fotbalu Josef Hadraba, jenž Ducára hodlá tvrdě potrestat.

Násilí v nižších fotbalových soutěžích není vůbec ojedinělé. Server iDnes.cz napočítal jen během září tři incidenty, při kterých došlo napadení. V Jirnech byl napaden také bývalý kapitán české fotbalové reprezentace Jiří Němec, když ho škrtila ochranka domácího klubu.

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.