8. dubna 2008 11:55 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

RZB: EURO vyhrají Češi

Udělají nám hoši radost?  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Udělají nám hoši radost? | foto: ČTK

V únorové předpovědi nejslavnější rakouské věštkyně sice propadli, ve "vědečtější" prognóze analytiků vídeňské Raiffeisen Zentralbank (RZB) ale naopak vyhráli. Čeští fotbalisté se podle počítačových expertů rakouské banky stanou v červnu mistry Evropy.


Rakouští analytici vypracovali podle dnešní zprávy listu Kurier model, do něhož uložili velké množství nejrůznějších informací o všech šestnácti mužstvech, která se zúčastní finálového turnaje. Vedle výsledků posledních zápasů nebo bodového ohodnocení podle žebříčku FIFA brali prý v úvahu i takové ukazatele, jako je tržní hodnota hráčů.

Výsledek této analýzy zní: v semifinále Češi přehrají Němce a Španělé vyřadí Itálii. Ve finále pak budou rozhodovat penalty, v nichž budou úspěšnější svěřenci trenéra Karla Brücknera.

Již v únoru zveřejnila svou věštbu Rosalinde Hallerová, podle níž budou ale výsledky úplně jiné. Věštkyně, která tvrdí, že její předpovědi mají osmdesátiprocentní úspěšnost, prorokovala vítězství Itálie. Ta podle ní ve finále porazí Portugalsko, zatímco Češi vůbec nepostoupí ze skupiny.

ČTK

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…