Pondělí 30. března 2020svátek má Arnošt -2 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Sabotáž, plky o druhém místě a Tomasso Řepka

Jeden z pokusů Sparty.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jeden z pokusů Sparty. | foto: ČTK

PRAHA A opět ta Příbram. Ten gól v poslední vteřině zápasu předminulého kola nás bude ještě hoooodně mrzet. Kdyby nepadl, vedli sešívaní labilové už jen o tři body a my si mohli opět začít trénovat pokřik: Věčně druzí!

Po nedělní ukázce slávistické „psychické odolnosti“ si člověk na Letné říkal, že Chachaři zápas bojkotují svému šéfovi Peterovi naschvál kvůli nevyplaceným výplatám. Při vší neúctě k Baníku totiž tak mizerné hráče nemají. To přece nemohla být jen „psychická deka“. 

Sparťané se snad nejlepším složením středové záložní dvojice v sezoně (pane Kladrubský, defenzivní štít má hrát asi jako Kucka) v koncovce dlouho připomínali „obávané“ sešívané duo Fořt, Besta. Naštěstí nakonec všechny spasil Kadlec a liga má nečekanou zápletku. 

Slátance čekají Budějky, venku Žižkov a silné Teplice, doma pak ve formě hrající Liberec. Ztratit šest bodů teď není pro sešívané kašpary nepřekonatelné. Naopak. 

Nechť si tedy Pepík a jeho chlapci dál plácají o druhém místě, postupně vyřídí Zlín, Střížkov, Jablonec i Bolku a pohár pro mistry ligy bude ve opět ve správných rukou! 

A ještě jeden okamžik stál na Letné za povšimnutí: to když celá tribuna skandovala: Tomasso Řepka! Snad si od svého otce vezme to nejlepší a za pár let bude tento pokřik slyšet na hřišti v rudém dresu. 

Autor (31) je namyšleným sparťanem a vždy jím bude.  

Premium

Nemilosrdná věznice Mírov. Hodina světla denně zlomí i ty největší bosse

Věznice Mírov | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Poslední kamenný schod je sešlapaný, obroušený do lesku a jako by se prohýbal pod tíhou všudypřítomného zla. Denně na...

Premium

Koronavirus ještě může překvapit, říká přední světový biolog Karel Raška

Lékař Karel F. Raška převzal 26. května 2009 v Praze Cenu Společnosti pro vědu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc označovanou Covid-19, nelze nijak podceňovat, říká český vědec Karel...

Premium

Ojetý vůz s DSG. Zjišťovali jsme jaké závady hrozí a kolik stojí oprava

Grzegorz Polkowski - SAMKO – servis samočinných převodovek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Rok od roku se zvyšuje poptávka po ojetých autech se samočinnými převodovkami. Je to jednoznačně důsledek jejich...

Otestováno: Jak vašim nejmenším chutnalo organické mléko a kaše Kendamil?
Otestováno: Jak vašim nejmenším chutnalo organické mléko a kaše Kendamil?

Dvacet testerek mělo možnost vyzkoušet organické kaše a mléka Kendamil. Ty jsou vyrobeny z kvalitního plnotučného mléka a obsahují důležité vitamíny a minerály, které děťátko potřebuje pro správný vývoj a růst. Jak v testu dopadly?

Najdete na Lidovky.cz