Branky: 44. Miller, 82. Fletcher - 78. Plašil, 90. Kadlec (z pen.)

SKOTSKO - ČESKO 2:2

SKOTSKO - ČESKO v sobotu 3. 9. 2011 od 16:00
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Utkání je u konce. Češi utekli hrobníkovi z lopaty a ve Skotsku vyválčili remízu 2:2.
90. minuta
Skotsko_vlajka_ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Skotové se dožadovali pokutového kopu, jenže místo něho obdržel žlutou kartu Berra za simulování.
90. minuta
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.
90. minuta
míč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Je vyrovnáno. Kadlec dělovkou pod břevno vyrovnal na 2:2.
89. minuta
Češi budou zahrávat pokutový kop za faul na Rezka. Český útočník pravděpodobně faul přifilmoval.
89. minuta
Česko_vlajka_online | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Pekhartova střela z šestnácti metrů nebyla nebezpečná. Češi dál pokračují v obléhání pokutového území domácích.
88. minuta
Čeští fotbalisté se snaží útočit, ovšem defenzivní palisáda Skotska je v závěru utkání téměř nepropustná.
82. minuta
Pod druhou českou branku se podepsala velká Rajnochova chyba. Ve skluzu totiž nezasáhl přihrávku Skotska, míče se zmocnil Miller a pronikl až do pokutového území, tam se rozhlédl a milimetrovou přihrávkou našel Fletchera, pro něhož nebyl problém skórovat - 2:1.
82. minuta
Gól! Skotsko vede 2:1.
81. minuta
Huttonův centr do vápna se stal kořistí pro brankáře Laštůvku.
78. minuta
Baroš vyslal centr do pukotévho území. Míče se u brankové čáry ujal Rezek a z velkého úhlu dělovkou trefil Plašila, od jehož hrudě se balon odrazil do sítě.
78. minuta
Gól! Česko vyrovnává na 1:1.
77. minuta
Jiráček Rosického přihrávku na hřišti nechytil. Poté jej Michal Bílek vystřídal za Pekharta.
75. minuta
Skotové v těchto fázích utkání pouze brání.
70. minuta
Rosického bomba z hranice pokutového území trefila Rezka. Míč přitom zřejmě mířil do sítě.
66. minuta
Velká šance Skotů. Morrison z postranní hranice pokutového území našel na malém vápně Naismithe. Míč poté putoval jen těsně vedle tyče.
65. minuta
Po přímém kopu Rosického hlavičkoval Sivok. Míč z jeho temene putoval na Hubníka, jemuž se ale míč zamotal mezi nohama a následná střela mířila mimo.