Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

60. minuta
Jiráček dostal na kruh velkého vápna přihrávku od Rosického, skvěle zasekl míč, uvolnil se. Levačkou ovšem zamířil podobně jako v prvním poločase nad břevno.
56. minuta
Plzeňský záložník Jiráček se probil s míčem až do vápna, jeho střelu následně obránci srazili na roh. Gólman Božovič si s následným Rosického centrem poradil.
53. minuta
Pudilův přímý kop odvrátil před útočícími hráči obránce Savič.
50. minuta
Černá Hora
Poprvé v útkání jsou slyšet i fanoušci, kteří do Prahy přicestovali z Černé Hory.
48. minuta
Černá Hora
Jakoby byli Černohorci oproti prvnímu poločasu úplně vymění. Centr do vápna prolétl až na Damjanovič, který z mírného úhlu nebezpečně vystřelil. Jeden z českých obránců pak se štěstím srazil míč těsně vedle tyče.
47. minuta
Černá Hora
Černohorci vykombinovali Českou obranu a chytrou střelou na zadní tyč donutil Vukčevič brankáře Čecha k těžkému zákroku.
46. minuta
Černá Hora
Centrovaný míč do pokutového území Čechů odvrátil Kadlec jen na Damjanoviče. Gólman Čech si po jeho střele připsal první zákrok.
46. minuta
důležité
Začala druhé půle zápasu.
45. minuta
Dvouminutové nastavení prvního poločase je u konce. Úvodní dějství zápasu na Letné skončilo bez branek.
45. minuta
Češi si v závěru prvního dějství zkusili standardní situaci. Z rohu Tomáše Rosického ale ohrožení branky soupeře nevzešlo.
42. minuta
Fanoušci domácích vytrvalým povzbuzováním vybízejí své krajiny k aktivitě.
38. minuta
Fotbalisté z Česka kombinují na půlící čáře a nikam se bezhlavě netlačí. Černohorci jsou zatažení hluboko v obraně.
34. minuta
Totová šance! Rosický našel povedeným centrem ve vápně Pekharta, jenž zpětnou přihrávkou vybídl ke střele Jiráčka. Plzeňský záložník však zcela osamocený z míst penaltového puntíku zamířil nad.
31. minuta
Pilař si proti přesile hostujících obránců nedokázal poradit.
29. minuta
Čeští fotbalisté teď uzamknuli své soky v pokutovém uzemí, do něhož posílali jeden centr za druhým. Hosté nakonec se štěstím odklidili balon do bezpečí.
28. minuta
Černá Hora
Už už se Jovetič tlačil ke střele, ale pomohl si útočným faulem.
25. minuta
Rosický povedenou kolmicí našel před vápnem volného Pekharta. Český útočník si míč narovnal na střelu, ale zamířil mimo.
24. minuta
Téď britský rozhodčí pomohl Čechům. Plašil přišel o míč a bez zavinění soupeřů skončil na zemi, sudí přesto pískl faul.
20. minuta
Rosický sebral míč na vápně a vydal se s ním přes celé hřiště až k pokutovému území soupeře. Následně přihrátl Rezkovi, ten ale míč technickou nešikovností odevzdal hráčům z Černé Hory.