29. minuta
Kadlec podskočil skákající balon. Vše napravil až Sivok, když odpálil balon do bezpečí.
27. minuta
Útočník Jovetič si naběhl pro balon až na polovinu hřiště. Pak ale přihrál nepřesně. Česká obrana se příliš nezapotila.
26. minuta
Jiráček si prohodil Savičeviče a ten se mu nedovoleně postavil do cesty. Z přímého kopu český tým branku neohrozil.
24. minuta
Plašil vypálil z první zpoza pokutového území. Pokusu ale scházela razance a přesnost.
23. minuta
Rezek přízemním centrem napálil pouze soupeře a balon odskákal do zámezí. Po rohu hlavičkoval Sivok do klubka hráčů.
22. minuta
Pilař zachytil přihrávku Černohorců, o balon však vzápětí přišel.
20. minuta
Pekhart s Jiráčkem napadali obranu soupeře. Ta při rozehrávce chybovala a míč je tak v moci českých hráčů.
19. minuta
Postupný útok Pilař zakončil nepřesným centrem, který sebral ze vzduchu gólman Božovič. Češi přitom byli v přečíslení.
17. minuta
Pekhart si míč nezpracoval a zmocnil se ho brankář Božovič. Ten zariskoval a nahrál obránci do strany.
15. minuta
Rezek si na půlce narazil míč s Rosickým a byl nedovoleně zastaven Božovičem.
14. minuta
Přední tyč, kam Rosického centr mířil, byla ale bezchybně pohlídaná domácí obranou.
12. minuta
Pekhart už si nabíhal na pas za obranu, Savičevič ovšem balon odklidil do outu. Jiráčkům centr byl opět tečován na rohový kop.
11. minuta
Pilař se uvolnil na pravé straně. Čas pro zakončení či přihrávku před branku ale prováhal a míč skončil v zámezí.
9. minuta
Sivok si nerozumněl s Petrem Čechem a mohl z toho být vlastní gól. Stoper se volný balon snažil nahrát brankáři, ten si však pro něj už vybíhal. Pohromu odvrátil skvělý reflex Čecha.
8. minuta
Kolem půlící čáry kombinují domácí. Česká obrana ale pozorně brání a nedává soupeři žádný prostor pro nebezpečné zakončení.
7. minuta
Na druhé straně se z úctyhodné vzdálenosti rozhodl vypálit Rezek, zamířil však mimo branku.
7. minuta
Pro centr si brankář Čech bez problémů došel.
6. minuta
Černá Hora
Vučinič s Jovetičem si vykoledovali faul. Přímý kop bude zahrán ze slibných třiceti metrů.