Úterý 19. března 2024, svátek má Josef

Skvělý zápas Necida. Za Zwolle dal dva góly, na třetí přihrával

15:13
ZWOLLE/PRAHA - Fotbalista Tomáš Necid má za sebou střelecky nejvydařenější zápas od srpnového příchodu do Zwolle. Český reprezentační útočník se v 15. kole nizozemské ligy blýskl dvěma góly a asistencí a zařídil výhru 3:1 nad Den Haagem.

Tomáš Necid na tréninku Slavie. foto: MAFRA - Michal Šula

Necid prožil báječný návrat do sestavy po dvouzápasovém trestu za vyloučení. Nejprve v 17. minutě s přehledem proměnil penaltu, pak v 58. minutě připravil gól pro spoluhráče Drosta a své velké představení završil o třináct minut později, kdy ve skluzu vstřelil svou druhou branku v utkání. Hosté už pouze snížili.

Pětadvacetiletý Necid, který ve Zwolle hostuje z CSKA Moskva, si ve střelecké tabulce nizozemské ligy polepšil na sedm branek. Jednou se trefil i v Nizozemském poháru. Skóroval ve čtvrtém domácím utkání Zwolle po sobě.