Diskuse k článku: Slavia opět vede ligovou tabulku

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 11.5.2008 23:49
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
11.5.2008 23:49

Trouběj halali a zajíc běhá ještě po poli a to není dobré.

Měli by se páni ze Slavie hodně rychle vrátit na matičku zem,protože pád z předčasné euforie bývá obvykle dost tvrdý.Mohou si připomenout náš zápas v hokeji s Běloruskem,tam to také bylo tak tak i když jsme před nimi porazili Švýcary 5:0.Prostě zajíci se počítají až po skončení honu PÁNOVÉ.

Vyhrát titul na novém stadionu by bylo sice pěkné,ale tam hráli jen jednou otevírací přátelák s mužstvem,který hraje jakousi třetí anglickou ligu,byť to bylo mužstvo s dlouhou a nostalgickou tradicí.Strahov je sice pro Slavii ne příliš dobrý stadion,ale všichni páni kopálisti to tam dobře znají a jsou tam zvyklí.Pro ty mladý kluky je domácí hřiště na Strahově,protože starý stadion Slavie nikdy nepoznali a nehráli na něm.Na tradiční domov Slavie si musí teprve zvyknout a na to bude čas až po lize.Ono také by to mohla být tuplovaná ostuda pokud by hráli na novém stadionu s očekáváním jakési automatické výhry a místo toho aby přišla prohra a to s novým kabátem.To by ze Slavie měl celý národ tuplovanou bžundu.

11.5.2008 6:42

jsme sice 60 let Sparťanem,

ale uznávám, že  za výkony v posledních dvou zápasech si Sparta titul nezaslouží. Řeprovo extempore se na hráčích až příliš projevilo. Slavii titul přijde vhod. Osalví tak dvě věci najednou. Tutul mistra ligy a nový stadion. Avšak, proslýchá se, že Slavia dohraje ligu na Strahově. Není to škoda? Jaké by to bylo hezké, oslavit titul na novém stadionu! Jen mě mrzí, že rivalita není dnes mezi mladými fandy Sparty a Slavie jako bývala za nás. Tehdy jsme se hecovali, ale v mezích slušnosti. Vzpomínám, jak v roce, tuším 1964, přivezl fanda Slavie kamaráda z nějaké vesnice až do Parahy na trakaři. Už je to dávno a paměť už mi také tak dobře neslouží, tak doufám, že jsem to moc nepopletl. Ti mladí jsou dnes zlí a neurvalí, ke škodě našeho fotbalu. Svými hrubostmi a vášněmi snižují výkony svých oblíbenců!

10.5.2008 17:45

Hlavně aby se nám Slávka na poslední kolo nesesypala !

Protože to oni v několika posledních ročnících vždy spolehlivě předvedli.I když nevím co by po špatném jaru chtěli ještě víc pro zisk titulu?Kdy se jim znovu poštěstí,že Sparta v posledních kolech dvakrát za sebou prohraje doma a Slávie má v posledním kole doma soupeře kterému již o moc nejde a přitom vede o dva body??????To zas tak často nebývá.Říkám,pakliže to Slávie neuhraje na titul ani teď,pak neuvěřím tomu že to není prodaný.

10.5.2008 17:47

Re: Hlavně aby se nám Slávka na poslední kolo nesesypala !

Slavie se píše bez čárky, ty lamo!

10.5.2008 17:56

Re: Re: Hlavně aby se nám Slávka na poslední kolo nesesypala

Á další pan profesor a perfektní znalec českého jazyka.Patrně jste si nevšiml,že já diskutuji o fotbale a nikoli o školních či universitních znalostech.A pokud fandíte Spartě a tímto vyjadřujete jen svou frustraci pak Vás jistě chápu,ale to je tak vše co pro Vás mohu udělat.Jinak pozdravujte na universitě "pane profesore".

10.5.2008 18:39

Re: Re: Hlavně aby se nám Slávka na poslední kolo nesesypala !

Píše se sice Slavia, ale také Slávka. Kdo je tu lama? (Y)

10.5.2008 21:35

Re: Re: Hlavně aby se nám Slávka na poslední kolo nesesypala !

a hlavne se nepise SlaviE, ale Slavia :-P hnupe radis a sam vis houno (Y)

11.5.2008 7:16

Re: Re: Hlavně aby se nám Slávka na poslední kolo nesesypala !

Nepíše se ani Slavie Ty ťavo!