Diskuze

Slavia prodloužila neporazitelnost na 22 utkání, Plzeň po červené kartě Baluty obrátila duel s Libercem

Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v 16. kole první ligy nad Teplicemi 3:0. Skóre otevřel v 29. minutě z penalty Tomáš Souček, který se pak v závěru podílel i na gólech střídajícího Petra Ševčíka a Ondřeje Kúdely. Obhájce titulu protáhl neporazitelnost v nejvyšší soutěži na 22 utkání a před reprezentační přestávkou si v čele tabulky udržel náskok 11 bodů na druhou Plzeň. Teplice potřetí za sebou prohrály a jsou jedenácté.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Redaktore, Liberci nezkomplikoval zápas Baluta, ale rozhodčí Proske. Bez jeho "estébákovin" by nedošlo ani k té první žluté u Baluty, ale měl být vyloučen Hubník, který měl v první půli regulérní tři "ŽLUTÉ" zákroky!!!!!