16. listopadu 2008 23:11 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Slavia zvyšuje náskok

Janda se raduje z rozhodující branky utkání.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Janda se raduje z rozhodující branky utkání. | foto: ČTK

PRAHA I druhé pražské derby skončilo vítězstvím domácích. Slavia si díky výhře nad Žižkovem zajistila korunu podzimního mistra. Dokázala využít zaváhání svých pronásledovatelů a po gólech Toleskiho a Jandy porazila Žižkov 2:1.

Další vítězství na domácí půdě nemělo tak jednoznančý průběh, na jaký jsou sešívaní doma zvyklí. Úvodní tlak sice vyústil v branku Toleskiho, nicméně ještě do přestávky snížil Procházka. Žižkov se opět stáhl do defenzivní ulity, kterou slávisté dlouho překonávali. Míč do sítě dostal podruhé až střídající Janda až o nohy Pilaře..

Výsledek:
Slavia Praha - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
Branky: 18. Toleski, 83. Pilař vlastní - 27. Procházka. Rozhodčí: Franěk - Kordula, Peřina. ŽK: M. Jarolím - Koukal, Kučera. Diváci: 11.384.

Lidovky.cz

ZPOVĚĎ MAMINEK: Jsem na rodičáku a nemám uklizeno
ZPOVĚĎ MAMINEK: Jsem na rodičáku a nemám uklizeno

Mohla bych sbírat hračky (a další věci), luxovat a vytírat 24/7 a stejně by to nebylo vidět. Starší dítě je velmi aktivní, vynalézavé a nezabavitelné, takže stačí chvilka nepozornosti a je počmáraná zeď, vysypané něco, rozlité, rozpatlané… uklízím, chvilka nepozornosti a něco jiného. Jdeme ven, přijdeme zpátky, ze psa opadá prach a bordel, věnuju se jednomu dítěti, druhé rozdělá bordel. Asi chápete, co myslím.

Najdete na Lidovky.cz