22:33
Zápas skončil. Češi opět zklamali, za remízu mohou být rádi. Ve středu proti Slovensku půjde českým fotbalistům o všechno. Přeji příjemný večer.
22:32
90. minuta: Baroše nahrazuje Fenin. Rozhodčí nastavuje tři minuty.
22:28
88. minuta: Jankulovski byl čistě zastavil hostující záložník, za protesty dostal žlutou kartu kapitán Ujfaluši.
22:27
85. minuta: Domácí naposledy střídají. Komače střídá Mejač.
22:27
84. minuta: Aktivní Necid vybojoval další roh, Rozehnalovi chybělo k hlavičce kousek.
22:23
83. minuta: Šišiče nahrazuje Žlogar.
22:22
79. minuta: Svěrkoše střídá žolík Necid. Pomůže to českému týmu?
22:19
78. minuta: Češi poprvé zahrozili po rychlé akci, Jankulovski nacentroval na Baroše. Ten prostrčil na Svěrkoše, ale díky malé domů se k míči nedostal. Rozhodčí ji ovšem domácím nepochopitelně prominuly.
22:12
75. minuta: Petr Rada konečně střídá - Šírla nahrazuje Kadlec, který se zasune na levého beka, do zálohy se přesune Jankulovski.
22:10
68. minuta: Nový muž na hřišti hlavičkoval po centru Šišiče těsně mimo, před ním se odehrál tvrdý souboj Novakoviče a Ujfaluši, rozhodčí jej jako penaltový naštěstí neposoudil.
22:09
67. minuta: Dediče střídá Ljubijankič.
22:08
62. minuta: Přímý volný kop Jankulovskiho z ideální pozici skončil nad Handanovičovou brankou.
22:06
Prvních patnáct minut druhého poločasu českému týmu vůbec nevychází, hosté předvádějí trapnou směs pasivity, nulového pohybu a mizerné kombinace.
22:03
61. minuta: Velkou šanci zazdil Šišič, o pár vteřin později nebezpečně vypálil po zemi Novakovič.
21:59
58. minuta: Další obří šanci domácích zazdil Dedič. Místo tvrdé střely ve vápně tváří tvář Čechovi hledal svou přihrávkou Novakoviče, Češi odvrací na roh. Hosté vyrazili do rychlého brejku, který zazdil zpětnou přihrávkou šírl.
21:57
56. minuta: První rychlá akce Čechů končí po ťukesu Jankulovskiho se Šírlem střelou Plašil, opět ale nepřesnou.
21:55
53. minuta: Český roh problémy Handanovičovi nezpůsobil, rána Poláka málem přeletěla tribunu za brankou.
21:52
52. minuta: Slovinci zahrávají další dva rohové kopy, hosté odvrací. Kouč Rada poslal konečně rozcvičovat trio Jarolím, Kadlec a Necid, kteří by mohli postupně nahradit Plašila, Svěrkoše a Šírla.
21:49
Slovinci vtrhli do druhé půle stejně jako do první, Češi si občas zahrávají před vlastním pokutovým územím a fandům musí chvílemi naskakovat husí kůže.