Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Soutěžte s námi o dva dresy reprezentace v projektu Věříme!

Sport

  11:17
PRAHA - Lidovky.cz se opět připojily k iniciativě Věříme!, kterou založili čeští fotbaloví fanoušci na komunitním serveru facebook. Připravili jsme pro vás dvě možnosti jak vyhrát originální dres.

Tomáš Rosický je v dobré náladě. foto: ČTK

Česká fotbalová reprezentace má před sebou boj o poslední naději na postup do Jižní Afriky na chystané mistrovství světa. Spoléhají se nejen na vlastní schopnosti a pomoc od Slováků, ale hlavně na velkou podporu fanoušků, kterou vyjadřuje heslo: Věříme!

Už zítra večer nás čeká první krok v cestě do Afriky a lidovky.cz připravily pro své čtenáře hned dvě soutěže o dres projektu Věříme!

1. Buďte básníkem!

Vymyslete rýmovaný slogan na podporu českého družstva. Libovolné dvojverší pak zašlete přes obvyklé kanály:

email
facebook

redakce vybere pět nejlepších a výherce pak zvolí čtenáři hlasováním

2. Tipujte výsledky

stejnými prostředky můžete zasílat i své tipy na výsledky utkání ČR - POLSKO, ČR - S. IRSKO

výherce musí zaslat do soboty oba tipy a přiblížit se co nejvíce skutečnosti, v případě shodných tipů rozhoduje dřívější čas doručení

Věříme!

Oficiální partner fotbalové reprezentace Gambrinus to s podporou českého celku a především českých fanoušků myslí vážně: před sobotním utkáním na Letné změnil své tradiční logo. Nyní obsahuje výstižné heslo Věříme!

Gambrinus tak vyjadřuje svou podporu fanouškům, kteří se připojili ke stránce na facebooku se stejnojmenným názvem. Nyní jich je již necelých čtyřicet tisíc a jejich počet stále roste. "Naše logo je svaté, ale stejně tak úspěch našich fotbalistů. Gambrinus si váží českých fandů, a proto jsme se logo změnili," říká Jiří Rákosník z Gambrinusu.Dres Věříme!

O podpoře fanoušků vědí i samotní reprezentanti. Ve čtvrtek odpoledne předal Gambrinus kapitánovi týmu Petru Čechovi, kterého doprovázeli Tomáš Necid, David Rozehnal a šéf svazové komunikace Petr Svěcený stovky vzkazů optimistických Čechů svázané do knihy. "Poláci jsou marní, my jsme fanoušci věrní," vzkazuje Jaroslav Pohořelský. Jasno má i Jan Goldfinger: "Chlapi, vyklepněte je, to musí bejt cvrkot!"

Deset nejlepších vzkazů, které si fanoušci hodnotili na facebooku sami, se objeví na Letné v den zápasu s Polskem na velkoplošné obrazovce. Výherci si zároveň prohlédnou stadion a dostanou od Gambrinusu reprezentační dresy s heslem Věříme! Na celém stadionu se bude čepovat pivo do kelímku s nápisem Věříme!

Předávání vzkazů od fanoušků.  

"Podpory si vážíme a vnímáme ji! Budeme se snažit  uspět. Věříme taky," vzkázal gólman Petr Čech. "Čtyřicet tisíc fanoušků je úžasný počet. Sparta má poloviční kapacitu a my doufáme, že  bude vyprodáno. Jsou ještě poslední lístky," řekl Petr Svěcený.

Adresa stránky na facebooku je www.facebook.com/verimenarodaku.

Ivan Hašek odpovídal fanouškům, podívejte se na video:

Autor:

Kojenecké lahvičky, které šetří přírodu? Vyzkoušejte je s námi zdrama!
Kojenecké lahvičky, které šetří přírodu? Vyzkoušejte je s námi zdrama!

Jestli máte doma malé miminko a zároveň je pro vás důležitá starost o naši planetu, pak rozhodně otestujte nové kojenecké lahve NUK For Nature s...