DUEL ŠPANĚLSKO-NIZOZEMSKO SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Já Vám děkuji za pozornost a přeji krásně strávený zbytek večera.
Nejlepšími střelci šampionátu se tak stali hráči s pěti góly: Villa, Sneijder, Müller, Forlán.
Španělé jsou tak úřadující mistři Evropy a nově i mistři světa.
Velice tvrdé utkání plné špatných rozhodnutí hlavního sudího Howarda Webba rozhodla branka Andrése Iniesty z prodloužení ze 116. minuty.
120. minuta
důležité
Finále MS 2010 v Jihoafrické republice právě skončilo!
116. minuta
gól
GÓÓÓÓÓL! Španělsko vede 1:0! A je blízko k titulu mistra světa! V pokutovém pzemí se dobře zorientoval Iniesta a nechytatelnou ránou otevřel střelecký účet zápasu.
114. minuta
Španělsko
Španělský útočník Fernando Torres u rohového praporku lacině ztratil balón.
112. minuta
Španělsko
Jesús Navas ohrozil svojí střelou pouze fanoušky na tribuně.
111. minuta
Španělsko
Posléze Xavi z jednadvaceti metrů branku o pořádný kus netrefil.
109. minuta
důležité
Utkání nedohraje Heitinga! Po faulu na Iniestu vidí druhou žlutou a putuje předčasně do sprch.
108. minuta
Nizozemsko
Elia v době přihrávky byl mimo hrací plochu. Vykopávat bude brankář Casillas.
105. minuta
Španělsko
David Villa se rozhodně nestane králem střelců šampionátu, protože ho vystřídal Torres.
105. minuta
Po výměně stran bude prodloužení pokračovat...
101. minuta
Španělsko
Jesús Navas po teči holandského obránce Bronskhorsta rozvlnil pouze boční síť.
99. minuta
Španělsko
Andrés Iniesta prospal svoji možnost ke vstřelení gólu.
96. minuta
Nizozemsko
Na druhé straně neuspěl ani Heitinga se svojí hlavičkou.
95. minuta
Španělsko
Střídající Fábregas se ocitl tváří v tvář Steckelenburgovi, ale ani jeho pokus nebude zapsán jako úspěšný.
92. minuta
Španělsko
Španělé v obrovské šanci. Po závaru v pokutovém území fauloval Heitinga Xaviho, sudí Webb opět chyboval a penaltu neodpískal. Dnešní finále se mu příliš nevyvedlo... Z rohu Jihoevropané nic nevytěžili.