10. prosince 2018 13:45 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Kanga prý proti Teplicím dorazil na stadion až pod hrozbou pokuty, Sparta to důrazně odmítá

Guélor Kanga (vzadu) ukrývá tvář v dlaních. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Guélor Kanga (vzadu) ukrývá tvář v dlaních. | foto:  Michal Šula, MAFRA

PRAHA Nejkritizovanější muž letenského kádru Guélor Kanga, který si kvůli dvouzápasovému trestu za červenou kartu v předešlém kole v Uherském Hradišti na podzim už nezahraje, čelí podezření, že na nedělní zápas s Teplicemi dorazil až ve druhém poločase. To však Sparta jménem tiskového mluvčího Ondřeje Kasíka důrazně odmítá.

V nedělním duelu 18. kola Fortuna ligy doma s Teplicemi (0:1) prý odmítl kvůli špatnému počasí zápas sledovat přímo na Letné s ostatními karetními hříšníky a marody, protože mu byla zima.

Zklamaní hráči Sparty po zápase ve Zlíně.
Trenér Sparty Zdeněk Ščasný přemýšlí, jak ze situace ven.

Kanga prý na stadion dorazil až ve druhém poločase, aby se vyhnul další klubové pokutě. Za své vyloučení na Slovácku totiž osmadvacetiletý halv platil spolu s dalším hříšníkem Eldarem Čivičem nejvyšší možnou interní pokutu.

Na stadionu tak musel sledovat další prohru svého týmu.

Informaci, že Kanga nebyl od úvodu zápasu na stadionu, však důrazně odmítá mluvčí Sparty Ondřej Kasík. „Není to pravda, Guélor Kanga zápas sledoval na stadionu s ostatními hráči, kteří se jej nemohli zúčastnit,“ uvedl Kasík.

larJaroslav Šindelář

Advantage Consulting, s.r.o.
NÁKUPČÍ / VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Advantage Consulting, s.r.o.
Moravskoslezský kraj
nabízený plat: 30 000 - 35 000 Kč

Najdete na Lidovky.cz